НАБУ вивчить законність формули Дюссельдорф+

7 вересня 2017, 16:27
Національне антикорупційне бюро України (НАБУ) вивчить ситуацію з законність використання формули розрахунку ціни на газ Дюссельдорф+

Про це НВ Бізнес повідомили в НАБУ.

"Національне бюро, завданням якого є запобігання та протидія кримінальним корупційним правопорушенням, вчиненим вищими посадовими особами, уповноваженими на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, і становлять загрозу національній безпеці, вивчить ситуацію із застосуванням так званої формули на газ Дюссельдорф+", - повідомили НВ.

Відео дня

У разі виявлення фактів, що можуть свідчити про вчинення корупційного кримінального злочину відомство почне розслідування, згідно з вимогами КПК України.

У НАБУ також додали, що зараз досудове розслідування кримінального провадження щодо законності застосування формули розрахунку ціни на вугілля Роттердам+, триває. "Про підозру нікому не повідомлялося. З огляду на таємницю слідства більше інформації повідомити не можемо", – пояснили у відомстві.

Нагадаємо, 17 серпня 2017 року співробітники НАБУ прийшли з обшуками до регулятора комунальних тарифів (НКРЕКУ) у справі Роттердам+.

Показати ще новини
Радіо NV
X