Microsoft здався російській Лабораторії Касперського

11 серпня 2017, 11:30
Лабораторія Касперського відкличе антимонопольні скарги на адресу Microsoft, після зміни позиції останнього

Так, Лабораторія Касперського, що базується в Москві повідомила, що відкличе подані в Європі скарги на порушення антимонопольного законодавства компанією Microsoft після того, як американський технологічний гігант погодився змінити підхід до надання захисного ПЗ користувачам Windows, передає Reuters .

Відео дня

Компанії одночасно оголосили про вирішення спору, що тривав майже рік, в ході якого Лабораторія Касперського звинуватила Microsoft у створенні несправедливих перешкод незалежним постачальникам захисного ПЗ в операційній системі Windows 10.

У записі в блозі Microsoft йдеться, що компанія буде більш тісно співпрацювати з постачальниками антивірусів перед виходом оновлень, щоб уникати проблем із сумісністю.

У заяві Лабораторії Касперського говориться, що підхід, запропонований Microsoft, знімає побоювання компанії, про які вона раніше повідомила російській Федеральній антимонопольній службі.

Нагадаємо, що в червні Лабораторія Касперського звинуватила Microsoft у зловживанні своїм домінуючим становищем на ринку ПК для нанесення шкоди стороннім постачальникам антивірусів за допомогою нав'язування користувачам Windows 10 власного антивірусу Defender.

Тоді засновник Лабораторії Касперського Євген Касперський сказав, що Microsoft видаляє антивірус компанії при установці користувачами Windows 10 і змушує їх використовувати Defender, який назвав "гіршим за якістю" продуктом.

Microsoft спростовувала звинувачення у порушеннях і повідомила, що її мета - допомогти захистити користувачів Windows 10 від кіберзагроз.

Як зазначає видання, розрядка у відносинах з американським технологічним гігантом наступила на тлі звинувачень на адресу Лабораторії Касперського з боку спецслужб США і чиновників про те, що компанія, можливо, схильна до впливу російського уряду.

Лабораторія Касперського заперечує зв'язки із владою і звинувачення у допомозі уряду будь-якої країни в кібершпіонажу.

Нагадаємо, що 28 червня, співробітники Федерального бюро розслідування провели бесіди зі співробітниками російської компанії Лабораторія Касперського.

Відзначимо, що в Україні проти Лабораторії Касперського введені санкції.

Також санкції передбачають блокування доступу до сервісів Яндекс, 1С, Софтлайн Груп, Корпорації Парус і ряду інших російських IT-компаній. Крім того, санкції поширюються на соціальні мережі ВКонтакте і Однокласники, а також сервіси Mail.ru.

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

Показати ще новини
Радіо НВ
X