lifecell підготувався до 5G

16 серпня 2018, 09:04

Один з найбільших мобільних операторів України - компанія lifecell розгорнула віртуалізовану мережу в партнерстві з міжнародним системним інтегратором Odine Solutions і компанією Affirmed Networks.

Про це повідомили в компанії, передає агентство Інтерфакс-Україна.

Віртуалізована мобільна мережа дозволить lifecell трансформувати свою мережу для надання широкого спектру мобільних послуг наступного покоління.

Відео дня

"Мобільне, масштабоване і готове до впровадження рішення 5G від Affirmed Networks було обрано для забезпечення безперешкодної міграції до послуг стандарту 5G в майбутньому. Впровадження NFV (Network Functions Virtualization) дозволить оператору суттєво прискорити та масштабувати запуск нових послуг і сервісів", - наголошується в повідомленні.


Odine Solutions - системний інтегратор, що спеціалізується на віртуалізації функцій мобільних мереж Tier-1 в регіоні EMEA (Європа, Близький Схід і Африка).

Affirmed Networks - компанія-розробник рішення з віртуалізації пропускної здатності мережі Network Functions Virtualization (NFV), яке стало стандартом для світових операторів мобільного зв'язку.


lifecell (Лайфселл) – входить до трійки найбільших українських операторів мобільного зв'язку. Раніше компанія Астеліт змінила бренд life:) на lifecell. Після ребрендингу компанія змінила свою юридичну назву на Лайфселл для зручності ідентифікації оператора.

Турецька компанія Turkcell викупила 44,9% акцій нідерландської Euroasia Telecommunications Holding, яка володіла Астелітом, у компанії System Capital Management Ріната Ахметова. Тепер Turkcell володіє 100% акцій української Лайфселл.

У 2017 році lifecell отримав 503,6 млн грн чистого збитку порівняно з 928,3 млн грн чистого прибутку в 2016 році. У січні-червні 2018 року lifecell отримав чистий збиток у розмірі 384,9 млн грн, що на 66% більше, ніж за аналогічний період 2017 року.

Показати ще новини
Радіо NV
X