Проблема недокапіталізації українського ринку важливіше всієї передвиборної нісенітниці, яку ми чуємо - глава AVentures Capital Колодюк

10 квітня 2019, 11:10

Співзасновник і керуючий партнер AVentures Capital Андрій Колодюк сказав в інтерв'ю НВ Бізнес, що в Україні існує проблема низької капіталізації ринку венчурних інвестицій.

Він розповів, що від імені Української асоціації венчурного капіталу та прямих інвестицій три роки працює над проектом Фонд Фондів.

"Потрібно, щоб у держави було хоча б 5% цього фонду, що становить 260 млн грн. Решта грошей будуть від інституційних інвесторів", - додав глава AVentures Capital, зазначивши, що проект є інструментом залучення $0,5 млрд в українські стартапи.

Відео дня

За його словами, Фонд Фондів буде на конкурсній основі інвестувати в фонди, які вже діють в Україні, адже чимала частина з них зазнає труднощів із залученням фінансування. Колодюк додав, що хтось з представників українського уряду повинен брати участь в переговорах з інвесторами, щоб проект запустився.

"Це дуже важливий проект для всієї екосистеми стартапів України. І, він, на жаль, залежить від уряду, навіть не президента, а від прем'єр-міністра, від того, кому він доручить вести переговори - міністру фінансів, економіки або Invest in Ukraine, я за нього вже вирішувати не можу. Це важливіше будь-якої передвиборної нісенітниці, яку ми чуємо зараз в країні. У нас є проблема недокапіталізації ринку", - заявив він.

Колодюк підкреслив, що секрет польського дива побудований на конкретних програмах з прямих і венчурних інвестицій.

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

Показати ще новини
Радіо НВ
X