Київстар дав шанс чотирьом стартапам

11 жовтня 2016, 13:45
Переможці телеком-акселератора отримають можливість випробувати свої ідеї на мережі найбільшого стільникового оператора України

Телеком-акселератор на базі ВДНГ-TECh завершив свою роботу вчора ввечері. Технологічний кластер розпочав свою роботу у квітні цього року за підтримки Київстару, отримавши 119 заявок від учасників. До фіналу дійшло лише 11 команд, які вчора презентували свої проекти.

Відео дня

Київстар вибрав чотири стартапи, яким надасть шанс комерційного запуску на своїй мережі. Команда Gravitec запропонувала сервіс Push-повідомлень. Він об’єднує хмарне рішення для малого та середнього бізнесу, а також для великих підприємств, яким потрібно забезпечувати розширені вимоги з безпеки та повний контроль над сервісом.

Цілком можливо що стільниковий оператор найближчі кілька місяців запустить у себе безкарткову програму лояльності inCust. Творці сервісу переконували, що послуги на основі їх технології можна запустити впродовж 15 хвилин. Замість пластикових карток inCust пропонує використовувати номер мобільного телефону, для користування послугами достатньо смартфону чи планшету.

Окрім бізнес-ідей до числа переможців увійшли розважальні проекти. Nravo Kids передбачає дитячий розвиток з іграми на мобільних пристроях (Android, iOS, Windows Phone) і з офлайновим доповненням. Команда Virbox Teleport створила платформу для віртуальних мандрівок (в форматі VR360).

Представники Київстару пообіцяли переможцям співпрацю, яка включає тестування та пілотні запуски проектів для своїх абонентів. Коли це може статися та який обсяг інвестицій потрібен для нововведень, компанія та стартапери не відповіли.

Показати ще новини
Радіо NV
X