S&P підвищило рейтинги Kernel після публікації річного звіту компанії

5 жовтня 2020, 18:55

Агентство S&P підвищило рейтинг українського агрохолдингу Kernel до В + після публікації фінансового звіту компанії за підсумками року.

Міжнародне рейтингове агентство S&P підвищило довгостроковий кредитний рейтинг українського агрохолдингу Kernel і перебувають в обігу незабезпечених облігацій компанії з В до В + зі стабільним прогнозом, повідомляє Інтерфакс-Україна.

Відео дня

Агентство підвищило рейтинг Kernel після публікації агрохолдингом результатів фінансовго року, які перевищили очікування аналітиків.

«Kernel Holding SA опублікувала сильніші, ніж очікувалося, результати за фінансовий рік, що закінчився 30 червня 2020 року, з позитивним вільним операційним грошовим потоком (FOCF) і скоригованими левереджем приблизно в 3,0 x завдяки відновленню цін на соняшникову олію і збільшення можливостей для експорту зерна », - йдеться в повідомленні рейтингового агентства.

При цьому, S&P прогнозує слабші показники кредитоспроможності в 2021 фінансовому році з негативним FOCF до $45-55 млн і скоригованими показниками левериджу приблизно в 3,4-3,6 рази в міру того, як компанія завершить багаторічну програму капітальних інвестицій. Ці показники агентство розглядає як підтримують більш високий рейтинг.

«Ми позитивно оцінюємо випуск нових пріоритетних незабезпечених облігацій для рефінансування облігацій з терміном погашення в січні 2022 року, тим самим покращуючи структуру боргу за термінами погашення», - повідомили в S&P.

SP також присвоїло рейтинг випуску передбачуваних пріоритетних незабезпечених облігацій на рівні B +.

У рейтинговому агентстві відзначили, що Kernel успішно пройшов суверенний стрес-тест S&P, що дозволило надати компанії рейтинг на один щабель вище суверенного кредитного рейтингу України в іноземній валюті.

«Стабільний прогноз зображає нашу думку про те, що низький ризик порушення обсягів експорту через пандемію COVID-19 і значно нижчі капітальні витрати у 2022 фінансовому році повинні підтримати грошові потоки», - відзначили в S&P.

Агентство очікує, що продовжуються інвестиції в потужності сприятимуть зростанню виручки до 6-8% в період з 2021 по 2022 фінансові роки.

Нагадаємо, що за підсумками фінансового року агрохолдинг Kernel знизив чистий прибуток на третину після зростання в більш ніж три рази роком раніше.

Редактор: Люба Балашова

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

poster
Картина ділового тижня

Щотижнева розсилка головних новин бізнесу і фінансів

Розсилка відправляється по суботах

Показати ще новини
Радіо НВ
X