Капіталізація Facebook за тиждень скоротилася на 58 мільярдів доларів

25 березня 2018, 02:05

За минулий тиждень вартість однієї акції компанії Facebook знизилася зі $177 за акцію, до $159 за акцію станом на п'ятницю, 23 березня.

Кожна акція втратила 18 доларів, а загальна капіталізація Facebook впала на $58 млрд, передає DW.

Провідний аналітик Pivotal Research Браян Візер уважає, що інвесторів лякає посилення уваги до Facebook зі сторони наглядових органів.

Відео дня

Однак, рекламодавці підтримують Facebook, оскільки соціальна мережа надає можливість показати себе перед своєю цільовою аудиторією.

На сьогодні капіталізація соціальної мережі становить $463 млрд.

Нагадаємо, главу компанії Facebook Марка Цукерберга офіційно запросили на слухання в Конгрес США.Навколо соціальної мережі Facebook спалахнув найграндіозніший в історії скандал. Через додаток This is Your digital life, створений професором Кембриджського університету російського походження Олександром Коганом, було зібрано персональні дані 50 млн користувачів. З порушенням правил Facebook, дані було передано третій стороні - компанії Cambridge Analytica, заснованій мільярдером Робертом Мерсером.

Засновник Цукерберг визнав, що в роботі соцмережі припустилися помилок і попросив вибачення перед користувачами за витік особистих даних.

  • Дивіться також

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

Показати ще новини
Радіо НВ
X