Єврокомісія звинуватила Росію у порушенні правил міжнародної торгівлі

26 червня 2017, 15:48
Росія разом з Китаєм та Індією належить до числа країн, що створюють найбільшу кількість несправедливих перешкод для європейських експортерів

Про це заявила член Єврокомісії з торгівлі Сесілія Мальмстрем, передає Інтерфакс-Україна.

"У 2016 році європейські експортери відчули на собі зростання до 10% різних перешкод для торгівлі, що може бути виражено сумою втраченого експорту на 27 млрд євро. Це не дрібниця", - сказала єврокомісар на прес-конференції у Брюсселі.

Відео дня

Вона повідомила, що на наступному тижні на саміті G20 в Гамбурзі Європейський союз буде твердо наполягати на боротьбі з протекціонізмом.

"На жаль, ми спостерігаємо, що країни групи G20 створюють найбільшу кількість перешкод. Це Росія, Китай, Індія, якщо назвати лише деякі", - зазначила Мальмстрем.

"Ми рішуче налаштовані не сидіти склавши руки. Ми будемо захищати Європу від тих, хто не поважає правила гри", - підкреслила член Єврокомісії.

Мальмстрем нагадала, що лідери ЄС на Європейській Раді 22-23 червня дуже ясно висловилися з цього приводу в заключному документі.

Нагадаємо, що раніше під час спільної прес-конференції з президентом РФ Володимиром Путіним, президент Франції Еммануель Макрон прокоментував інформацію про заборону допустити до роботи в своєму виборчому штабі деяких російських ЗМІ.

Показати ще новини
Радіо NV
X