Ірак хоче відкрити в Україні виробництво курятини

14 липня 2017, 12:35
Ірак має намір інвестувати $15 млн у підприємство з виробництва курятини в Київській області

Про це повідомила Торгово-промислова палата України.

"Запущено переговорний процес щодо інвестицій в $15 млн в українське виробництво курятини. Йдеться про підприємство, яке працює в Київській області", - цитується в повідомленні голова Іраксько-Українського ділового ради Аббас Ель Нурі.

Відео дня

За його словами, пропозиція українського виробника включає два варіанти - оренду виробництва або його повний продаж. Іракська сторона планує експорт продукції з цього підприємства у напрямку Іраку в обсязі 1 тис. тонн вже в цьому році, а в 2018-му цю цифру планують збільшити до 1,5 тис. тонн.

"В Іраку є багато підприємств, які бажають співпрацювати з Україною. Крім того, українські підприємства активно працюють не тільки в столиці Іраку - Багдаді, але і в інших містах країни", - зазначив Аббас Ель Нурі.

Україна вже постачає солодощі, олію соняшникову, дерев'яні меблі (Закарпаття), а в перспективі - експортні поставки яловичини, морозива, розширення поставок олії, сирів, яєць, м'яса.

Нагадаємо, що в червні Ірак зняв обмеження на ввезення м'яса птиці з України після тимчасового призупинення через пташиний грип.

Також повідомлялося, що Ірак зацікавлений у збільшенні поставок з України курятини, м'яса і яєць, а також у поглибленні двостороннього співробітництва в агросекторі.

Показати ще новини
Радіо NV
X