Intel вирішила піти з України

5 жовтня 2017, 10:20
Вы также можете прочесть этот материал на русском языке
Американська Intel, найбільший виробник мікропроцесорів, вирішила ліквідувати своє українське представництво

Днями партнери, які співпрацюють з локальним офісом, отримали лист з проханням повернути зразки продукції "у зв'язку з ліквідацією компанії Інтел Україна", повідомляє ain.ua.

Відео дня

Втім, за даними Єдиного держреєстру юридичних осіб, українська юрособа Intel поки не перебуває в процесі припинення.

"Компанія не коментує свої бізнес-рішення. Станом на 4 жовтня в роботі українського офісу нічого не змінилося", - прокоментував ситуацію керівник представництв компанії в Україні, Білорусі та Молдові Дмитро Каліта.


Український підрозділ Intel був заснований у 1992 році, а з початку двохтисячних в його зону відповідальності також потрапили Білорусь і Молдова. Основними функціями офісу є продаж і підтримка. За роки роботи він в різних сферах співпрацював з державою, реалізовував ініціативи у сфері освіти, підтримував локальні заходи.


За даними дослідницької компанії IDC, після падіння українського ринку ПК протягом 2013-2015 років, починаючи з минулого року один з основних ринків для Intel показав зростання. Так за перше півріччя 2017 року поставки комп'ютерів в Україні зросли в порівнянні з минулим роком на 27,3%, до 550 тис. пристроїв. Ринок серверів за той же період зріс на 20%, склавши майже $19 млн.

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

poster
Картина ділового тижня

Щотижнева розсилка головних новин бізнесу і фінансів

Розсилка відправляється по суботах

Показати ще новини
Радіо НВ
X