БРІКС окремо, санкції окремо. Індія дотримуватиметься обмеження ціни на російську нафту — Bloomberg

13 березня, 11:49
Індія дотримуватиметься обмеження цін на нафту з РФ (Фото:hari_mangayil / pixabay)

Індія дотримуватиметься обмеження цін на нафту з РФ (Фото:hari_mangayil / pixabay)

Індія погодилася дотримуватися західних санкцій при купівлі російської нафти.

Індія дотримуватиметься західних санкцій при купівлі російської нафти, зокрема — дотримуватиметься встановленої стелі $60 за барель.

Про це пише Bloomberg із посиланням на джерела.

Відео дня

За словами співрозмовників агентства, урядові органи Індії попросили банки і трейдерів дотримуватися правил. Водночас індійські офіційні особи офіційно не заявляли, що підтримають санкції проти РФ та обмеження цін на російську нафту.

Як пише агентство, на полях нещодавньої зустрічі країн G20 Індія провела детальну дискусію зі США та іншими країнами G7, які, схоже, задоволені її угодами.

Індія та Китай стали найбільшими покупцями російської нафти після початку вторгнення Росії в Україну понад рік тому. Дещо більше року тому Індія майже не купувала російську нафту, але сьогодні ринок Південної Азії став ключовим для Москви, яка, у свою чергу, витіснила інших постачальників.

Росія переорієнтувала постачання нафти в Азіатсько-тихоокеанський регіон після набуття чинності нафтовим ембарго ЄС та запровадження цінової стелі на морські постачання. За даними Reuters, Росія продає нафту до Китаю та Індії з великим дисконтом.

Редактор: Люба Балашова
Показати ще новини
Радіо NV
X