ICU має намір до кінця року запустити в Житомирі завод по переробці несортованого сміття

25 березня 2019, 10:43

Група ICU планує до кінця 2019 року запустити в Житомирі найбільший в Україні завод з переробки несортованих твердих побутових відходів (ТПВ), сказав керуючий партнер ICU Макар Пасенюк в інтерв'ю Інтерфакс-Україна.

"Робити якісь висновки щодо перших підсумків роботи, зможемо, очевидно, тільки в кінці 2020 року. Це дуже динамічний бізнес, велика кількість факторів впливає на його роботу", - зазначив він.

Відео дня

Пасенюк додав, що група зможе прийняти рішення про пропозицію цієї бізнес-моделі для потенційного співінвестування після її тестування.

За його совами, переробка сміття на заводі буде здійснюватися за МБО-Т технологією (механічна, біологічна і термічна обробка і переробка твердих комунальних відходів). В Україні вона ще не впроваджувалася.

Як повідомлялося, ТОВ МС Соціальний проект, що входить до групи ICU, інвестує до €10 млн в будівництво заводу в Житомирі. Після реалізації цього проекту група розгляне можливість будівництва таких заводів і в інших містах України. Підрядником виступає хорватська компанія Тehnix, яка розробила МБО-Т технологію. Проектна потужність заводу передбачає переробку близько 82 тис. тонн ТПВ в рік. Глибина переробки сягатиме 85-95%.

Показати ще новини
Радіо NV
X