Гончарук заявив, що 20−30% акцій Укрпошти можуть продати через IPO

21 жовтня 2019, 12:47

Укрпошту можуть частково приватизувати шляхом проведення первинного публічного розміщення (IPO), сказав прем'єр-міністр Олексій Гончарук під час брифінгу після засідання Кабміну.

Він зазначив, що в Україні є до 10 великих держпідприємств, які виконують соціальну функцію. Їх можна залишити в держвласності або частково приватизувати.

«Це означає, що ми можемо підготувати до того, щоб продати 20-30% акцій Укрпошти різним акціонерам, які зайшли б зі своїми грошима, більш дешевими. Надали б цьому підприємству нові ресурси, привнесли б правильну корпоративну культуру і дали б можливість посилити і прискорити розвиток. Така модель можлива в такого роду підприємствах», - сказав Гончарук.

Відео дня

Нагадаємо, на початку жовтня Рада скасувала перелік заборонених до приватизації державних підприємств. Глава Укрпошти Ігор Смілянський підкреслив, що компанія тепер зможе залучити стратегічного інвестора, залучати кредити та продавати не потрібні їй об'єкти, наприклад, бази відпочинку і сортувальні центри, розташовані в центрах міст.

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

Показати ще новини
Радіо НВ
X