Глава Huawei: Ми вистоїмо в разі ескалації протистояння з США

21 січня 2020, 16:30

Глава Huawei Жень Чженфей заявив на Всесвітньому економічному форумі в Давосі, що подальша ескалація протистояння з США не зможе сильно вплинути на діяльність компанії.

«Оскільки у нас вже є досвід минулого року і у нас з'явилася сильніша команда, думаю, ми більш впевнені в тому, що зможемо пережити подальші атаки», - сказав Жень Чженфей.

Відео дня

Те, що американським держструктурам заборонили використовувати обладнання Huawei, не сильно зашкодило компанії, запевнив він.

«Ми в основному витримали випробування. У разі подальшої ескалації вплив на бізнес Huawei буде не дуже значним», - підкреслив він.

Нагадаємо, в минулому році компанія Huawei, найбільший у світі виробник телекомунікаційного устатковання і другий за кількістю продаваних пристроїв виробник смартфонів, виявилася втягнутою в протистояння США і Китаю в торговельній сфері. У травні США внесли Huawei у чорний список: американським держструктурам заборонили використовувати її обладнання. На думку американської влади, компанія займалася збиранням розвідувальної інформації на користь китайського уряду. У Huawei ці звинувачення неодноразово відкидали. Через внесення в чорний список діяльність Huawei на американському ринку була значно обмежена. Зараз компанії зі США можуть співпрацювати з нею тільки після отримання відповідної ліцензії від уряду. Приклад США наслідували й деякі інші країни. Від використання продуктів Huawei у мобільних мережах відмовилися Австралія, Японія, Нова Зеландія, Канада і Тайвань.

Що стосується смартфонів компанії, то вона перестала використовувати чипи американських компаній з травня 2019 року. У Huawei заявляють, що в наступному році компанія почне випускати смартфони з власною операційною системою HarmonyOS замість ОС Android американської компанії Google.

Показати ще новини
Радіо NV
X