Renault має намір протягом 12 місяців відновити переговори про злиття з Nissan, щоб пізніше купити Fiat - FT

27 березня 2019, 14:10

Французька Renault SA збирається протягом 12 місяців відновити переговори про злиття з японською Nissan Motor Co Ltd, щоб пізніше спробувати купити Fiat Chrysler Automobiles NV, повідомило видання Financial Times з посиланням на джерела.

Ці плани свідчать про повернення до стратегії, яку просував екс-глава Nissan Карлос Гон. Кілька років тому він вів переговори про злиття Renault з Fiat Chrysler, розповіли співрозмовники видання. За їхньою інформацією, французька влада були проти цього.

Відео дня

Газета пише, що Fiat Chrysler також прагне до партнерства або злиття і веде переговори з конкурентами.

Об'єднання Renault, Nissan, Fiat і Chrysler дозволило б створити автовиробника, який міг би краще конкурувати з конкурентами, такими як Volkswagen AG і Toyota Motor Corp.

Очікується, що Nissan і Renault оновлять свої поради директорів. Renault його зменшить, а Nissan збільшить кількість зовнішніх членів.

Nissan, Fiat Chrysler і Renault відмовилися коментувати інформацію Financial Times.

Ринкова вартість Renault, якій належить 43% акцій Nissan, становить $19,5 млрд. Компанія Nissan, яка володіє 15% Renault, оцінюється приблизно в $35 млрд. Через велику різницю в ринковій вартості можливе злиття викликає суперечки, пише Bloomberg. Ринкова вартість Fiat Chrysler становиь 20,4 млрд євро.

Як повідомлялося, Карлос Гон, який очолював альянс Renault SA, Nissan Motor Co. і Mitsubishi Motors Corp., був арештований 19 листопада 2018 року. Його звинуватили в заниженні отриманої від Nissan винагороди в регуляторній звітності більш ніж на $80 млн за вісім років. Сам Гон заперечує звинувачення. 6 березня він вийшов під заставу в розмірі $8,9 млн.

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

Показати ще новини
Радіо НВ
X