Укрзалізниця 26 червня почне road show євробондів — ЗМІ

24 червня 2019, 16:54

Укрзалізниця в середу, 26 червня, почне зустрічі з інвесторами, за підсумками яких може провести випуск евробондів в доларах з терміном обігу три-п'ять років.

Про це повідомляє Інтерфакс з посиланням на джерело в банківських колах.

Road show пройде в країнах Європи, зокрема у Великій Британії. Організаторами випуску призначені банк JP Morgan і інвесткомпанія Dragon Capital.

Відео дня

Нагадаємо, в травні 2013 року Укрзалізниця розмістила дебютний випуск єврооблігацій на $500 млн з терміном обігу п'ять років через спеціально створену компанію Shortline. У 2014 році євробонди Укрзалізниці були включені в периметр реструктуризації зовнішнього суверенного і гарантованого державою боргу.

У березні 2016 року Укрзалізниця реструктурувала євробонди, продовживши термін погашення до 15 вересня 2021 року і підвищивши процентну ставку з 9,5% до 9,875% річних. Також був змінений графік погашення основної суми позики. У березні 2019 року компанія погасила першу частину єврооблігацій на $150 млн і виплатила купонний дохід по них, отримавши кошти на ці цілі в Ощадбанку і Держагентстві інфраструктурних проектів України.

У звіті за 2018 рік компанія повідомила, що вважає пріоритетним варіантом рефінансування існуючого публічного боргу випуск євробондів у другому-третьому кварталі 2019 року.

Показати ще новини
Радіо NV
X