Литовська компанія запустила сонячну електростанцію на Прикарпатті

28 листопада 2019, 16:08

Енергетична компанія Green Genius, яка входить в міжнародний холдинг Modus Group, відкрила сонячну електростанцію в Івано-Франківській області потужністю 13,5 МВт.

Цією перший проект групи в галузі альтернативної енергетики в Україні. Інвестиції перевищують 11 мільйонів євро.

Руслан Склепович, член правління Modus Group, що відповідає за проекти в сфері відновлюваної енергії, підкреслив, що Україна географічно дуже приваблива і перспективна для розвитку проектів сонячної енергетики, а ефективність виробництва електроенергії тут аналогічна ефективності в Польщі.

Відео дня

Проект в Івано-Франківській області реалізовано протягом шести місяців. За оцінками компанії, сонячні електростанції, встановлені в Україні, будуть щорічно виробляти понад 14 тис. МВт/год «зеленої» енергії.

Green Genius будує також сонячний парк потужністю 33,4 МВт в північній частині України. Обсяг інвестицій перевищує 30 мільйонів євро. Очікується, що робота буде завершена до кінця 2019 року. В результаті сумарний портфель сонячних парків під керівництвом Green Genius в Україні складе близько 47 МВт.

Modus Group - міжнародна група компаній, що спеціалізуються в сфері відновлюваної енергії (Green Genius, Modus Energy), мобільних послуг (CityBee), рішень для інтелектуальної парковки (Parkdema) і автомобільного бізнесу. Green Genius реалізує проекти в галузі відновлюваної енергії на різних ринках, включаючи Литву, Польщу, Україну, Білорусь, Іспанію та Італію.

Показати ще новини
Радіо НВ
X