Колекціонер паспортів. У Дурова знайшли громадянство ще однієї країни — ЗМІ

22 квітня, 01:25
Засновник Telegram Павло Дуров (Фото:TechCrunch / Flickr)

Засновник Telegram Павло Дуров (Фото:TechCrunch / Flickr)

У засновника Telegram Павла Дурова знайшли громадянство Об'єднаних Арабських Еміратів. У підприємця вже є громадянства Франції та Сент-Кітс та Невіс крім російського.

Війна Росії проти України — головні події 3 червня

Російський Forbes знайшов у творця месенджера Telegram Павла Дурова громадянство ОАЕ. Про це видання пише з посиланням на два джерела — близьке до підприємця та близьке до Telegram.

Відео дня

Таким чином, у підприємця є паспорти чотирьох країн — Росії, держави Сент-Кітс і Невіс, яке розташовується на Карибських островах, Франції та ОАЕ.

За словами співрозмовника видання близького до Telegram, громадянство ОАЕ Дуров отримав ще в лютому 2021 року. Також він додав, що паспорти ОАЕ та Франції Дуров використовує для подорожей та ділових поїздок.

За словами співрозмовника Forbes, паспорт Сент-Кітс та Невіс «був доречний лише перші роки після еміграції Дурова з Росії».

За словами джерела видання, Дуров нібито не подорожує до Росії і не тримає жодних активів у цій країні протягом восьми років.

Він додав, що термін дії російського паспорта Дурова « Вже минув».

Також співрозмовник видання заявив, що месенджер Telegram не має офісів або співробітників у Росії, а кількість користувачів з Росії не перевищує 8%.

Раніше повідомлялося, що Павло Дуров та низка інших російських мільярдерів не хочуть, щоб їх вважали громадянами Росії, зокрема через те, що це може призвести до санкцій.

Вони звернулися до Forbes із проханням не називати їх «російськими бізнесменами».

Редактор: Люба Балашова

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

Показати ще новини
Радіо НВ
X