ДТЕК придбав три підприємства Corum Group

4 грудня 2017, 16:12
Енергохолдинг ДТЕК Енерго придбав акціонерний капітал машинобудівних виробництв Світло Шахтаря, Дружківський машинобудівний завод і Інженерно-технічний центр Гірські машини, які раніше входили до складу компанії Corum Group

Про це повідомляє ДТЕК Енерго на сайті Ірландської фондової біржі.

"Ці підприємства є основними постачальниками машин і устаткування для видобутку вугілля в компанії. Дана угода дозволить ДТЕК Енерго знизити витрати на видобувних і прохідницьку техніку, своєчасно забезпечувати вугільні підприємства запасними частинами, а також дасть можливість підвищити якість гарантійного та післягарантійного обслуговування", - йдеться в повідомленні.

Відео дня


ДТЕК Енерго - операційна компанія, що відповідає за видобуток вугілля, генерації і дистрибуції електроенергії в структурі холдингу ДТЕК.

Компанія створена в 2005 році для управління енергетичними активами групи Систем Кепітал Менеджмент (СКМ) Ріната Ахметова. Корпорації делеговані функції зі стратегічного управління підприємствами групи, що становлять вертикально інтегрований ланцюжок з видобутку і збагачення вугілля, виробництва та реалізації електроенергії.


Генеральний директор компанії Дмитро Сахарук зазначає, ця угода дозволить створити повний виробничий цикл в вугільнодобувному секторі.


Corum Group є найбільшою компанією в Україні з виробництва гірничодобувного обладнання і входить до складу компанії System Capital Management.

У 2016 році показник EBITDA компанії склав більше 105,4 млн грн. Консолідована виручка в 2016 році в порівнянні з 2015 роком підвищилася на 18,9% і склала 2,1 млрд грн.

ДТЕК керує енергетичними активами System Capital Management.

Показати ще новини
Радіо НВ
X