Доставка від «Нова пошта» тепер онлайн на OLX

16 березня 2016, 18:10
Спецпроект

OLX і «Нова пошта» пропонують продавцям і покупцям безпечно і вигідно здійснювати угоди

Тепер користувачі OLX зможуть відправляти товари з «Нова пошта», при цьому отримуючи додаткові переваги. За кожну успішну доставку продавцям буде нараховано 20 грн* на рахунок для просування оголошень в межах акції** від OLX, а завдяки післяплаті пересилання товару в інший населений пункт стане безпечнішим.

Скористатися послугою зможе кожен користувач OLX, заповнивши спеціальну форму онлайн просто в своєму профілі. У разі якщо продавець перебуває в іншому місті, доставка з післяплатою є оптимальним варіантом – адже покупцеві не потрібно вносити передоплату. Крім того, покупець має можливість оглянути та перевірити товар перед тим, як заплатити за нього. А якщо товар не відповідає очікуванням, він може надіслати його назад, при цьому не втрачаючи свої гроші.

Доставка з післяплатою – оптимальний і безпечний варіант угоди в разі, якщо продавець із покупцем знаходяться в одному місті. Вона зручна для жителів великих і середніх міст завдяки економії часу. Для міських угод «Нова пошта» пропонує користувачам OLX спеціальний тариф «Локал Стандарт», який вдвічі вигідніший, ніж базові тарифи для України.

«Сьогодні сервісом OLX послуговується вже кожен другий інтернет-користувач України. Люди усвідомили, що за допомогою OLX можна заощаджувати на покупках і отримувати додаткові гроші, продаючи речі, які їм більше не потрібні. Звісно, найкращий спосіб здійснення угоди купівлі-продажу – це особиста зустріч продавця та покупця, але ми розуміємо, що не завжди необхідний товар перебуває в тому ж місті та не завжди можливо зустрітися особисто. У цьому разі доставка з післяплатою убезпечить покупця. Партнерство OLX і лідера експрес-доставки України «Нова пошта» зробить процес оформлення доставки не тільки зручнішим, а й вигідним для користувачів OLX»,розповів Сергій Гапоченко, директор OLX.

«Для компанії «Нова пошта» ця співпраця стала знаковою, оскільки ми активно опановуємо ринок роздрібних клієнтів, де OLX – один із ключових гравців. Замовляючи доставку з післяплатою, клієнти OLX укладають вигідну, безпечну та зручну угоду. При цьому вони отримують всі переваги, якими користуються клієнти «Нова пошта»: якісний сервіс, легку доставку, зручні варіанти для відстеження посилки. У майбутньому ми плануємо розвивати фінансові послуги, що забезпечують клієнтам зручність і безпеку», – прокоментував Максим Рабінович, директор з розвитку компанії «Нова пошта».

Оформити доставку дуже просто. В своєму обліковому записі користувачеві потрібно заповнити онлайн-форму в розділі «Доставка». Тут необхідно надати інформацію про товар, контактні дані одержувача і відправника, суму післяплати, зазначити, хто оплачуватиме послуги. Після заповнення форми потрібно роздрукувати або переписати наданий заявці номер і показати його менеджеру відділення, відправляючи товар.

Користувачам OLX будуть доступні всі послуги та переваги клієнтів «Нова пошта»: система бонусів і знижок в програмі лояльності, а також функція SMS-інформування про відправлення або push-повідомлень у мобільному додатку. Протягом декількох хвилин після того, як покупець отримає товар і буде здійснено оплату послуг доставки, відправнику будуть нараховані 20 грн* на особистий рахунок OLX.

* 20 гривень на особистий рахунок OLX надаються в межах бонусної програми – системи знижок на вартість платних послуг OLX, виражених в грошовому еквіваленті, які надаються Користувачеві у межах проведення акції. Ці кошти будуть зараховані на особистий рахунок OLX і можуть бути використані для оплати просування оголошень. Наданий бонус дійсний протягом 30 днів з моменту зарахування на рахунок.

** Детальні умови акції.

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

Показати ще новини
Радіо НВ
X