Domino's Pizza відкрилась у Броварах

20 грудня 2017, 12:46
Новини компаній

Американська мережа піцерій Domino's, що активно розвиватися в Україні, нещодавно відкрила першу піцерію за межами Києва – у Броварах за адресою  вул. В'ячеслава Чорновола, 2

Domino's Pizza у місті Бровари була відкрита на партнерських засадах за франчайзингом. Офіційне відкриття відбулося 5 грудня 2017 року. Загальна площа піцерії становить 180 кв. м. Усього у закладі 43 посадкових місця з кріслами біля вікна та круглими столами для великих компаній. Як і усі заклади мережі, ця піцерія має стильний сучасний дизайн та просторий інтер’єр.

Тут ви матимете змогу насолодитися піца-театром — слідкуйте за приготуванням вашої піци через прозоре скло, смакуючи улюбленим напоєм. Також у піцерії є kids-зона, де розташовані планшети з цікавими та розвиваючими іграми для дітей.

Після відкриття закладу у Броварах загальна кількість працівників перевищала 1300, а Domino’s продовжує збільшувати кількість робочих місць та обсяг інвестицій в економіку України.

У компанії кажуть, що 2018 рік буде насичений новими відкриттями піцерій та розвитком франчайзингу в України. Пріоритетними містами для Domino's Pizza на сьогодні є обласні центри та передмістя Києва.

Серед потенційних партерів мережі проводиться ретельний відбір спільно з американськими колегами. Потім партнери проходять 4-місячне навчання. Підтримка компанії з франчайзингу включає запуск піцерій, супровід, навчання, регулярний консалтинг і підтримку бізнесу, забезпечення національною маркетинговою активністю в усіх каналах, доступ до кращих інгредієнтів і продуктів узгоджених постачальників з американським офісом, можливість використовувати міжнародний досвід ведення бізнесу і навчання кращих світових практик, які забезпечують економічне та професійне зростання підприємця.

Дізнатися більш детальну інформацію про Domino's Pizza та подати заявку на відкриття закладу у своєму регіоні можна на сайті для партнерів biz.dominos.ua.

Інформаційна довідка

Domino's Pizza – міжнародна мережа піцерій, заснована у США в 1960 році, яка налічує більш ніж 14 500 закладів в 90 країнах світу із загальною кількістю працівників понад 300 000. В Україні компанія працює з 2010 року і на сьогодні є лідером у Києві. За 7 років діяльності Domino's Pizza в Україні було відкрито 30 закладів мережі, продано більш ніж 8 мільйонів піц та зроблено понад 3 мільйони доставок. Ключовими перевагами мережі є високі міжнародні стандарти якості, затишні заклади і доставка їжі протягом 30 хвилин. У світі бренд є абсолютним лідером з доставки піци та посідає друге місце за кількістю піцерій.

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

poster
Картина ділового тижня

Щотижнева розсилка головних новин бізнесу і фінансів

Розсилка відправляється по суботах

Показати ще новини
Радіо НВ
X