Данська компанія продала великий елеватор в Україні

29 січня 2018, 12:55
793
Вы также можете прочесть этот материал на русском языке

Данська Agromino продала Новомиргородський елеватор

Данська компанія Agromino (раніше - Trigon Agri) продала за $2,6 млн акції української дочірньої компанії Новомиргородський елеватор в Кіровоградській області.

Про це повідомили в компанії.

"Agromino оголошує про підписання договору купівлі-продажу акцій української дочірньої компанії - ЗАТ Новомиргородський елеватор на суму $2,6 млн. Елеватор розташований в Кіровоградській області в Україні та має загальну ємність зберігання 107,7 тис. т, з яких в бетонних бункерах міститься 72 тис. т зерна", - йдеться в повідомленні.

При цьому ім'я покупця компанія не називає.

Так, компанія вже отримала $450 тис. передоплати, при цьому передбачається, що решта суми буде перерахована до 28 лютого.

Зазначається, що компанія завершила ліквідацію Кіровоградських кластерних зерносховищ, що є частиною стратегічного плану компанії із зосередження на основних активах.

Також в Agromino вважають, що Новомиргородський елеватор, який був побудований ще за радянських часів, був неефективним протягом багатьох років, зокрема у зв'язку з його несприятливим, на думку компанії, розташуванням, а також через посилення конкуренції з новими сучасними об'єктами в цьому районі.

Грошові кошти, отримані від цього договору, дозволять компанії скоротити свої банківські позики на $2,3 млн, зміцнивши баланс і знизивши процентні витрати.

За даними компанії, станом на 31 грудня 2017 року чисті активи елеватора становили €1,6 млн, і, таким чином, попередній оцінний прибуток становить €0,5 млн.


Agromino - данська компанія, яка володіє активами в Україні та Естонії. В Україні займається рослинництвом і володіє низкою елеваторів.

Найбільшими акціонерами Agromino є компанія Phoenix Commodities (Віргінські острови), яка володіє 11,5% акцій, компанія Forsakringsaktiebolaget Avanza Pension (Швеція) - 7,6%, компанія Skandinaviska Enskilda Banken (Люксембург) - 7,4%.

У 2017 році акціонери компанії вирішили змінити назву компанії з Trigon Agri на Agromino.

У 2016 році Trigon Agri скоротила збиток в 2,1 рази, або на €27,9 млн - до €25 млн, скоротивши дохід на 1,9%, або на €0,7 млн - до €39,5 млн порівняно з 2015 роком.

Вибір редакції

Фінанси

Сьогодні, 10:15

article_img
Катерина Рожкова: Власники більше 10 банків не розуміють, що з ними робити. У них є три варіанти
Події

Сьогодні, 10:13

article_img
А якби Майдан не переміг? Відомі українці - про те, якою була б зараз країна
Made in Ukraine

Сьогодні, 12:00

article_img
Harley, стережися. В Україні розробили електричний мотоцикл

Головне

Події

Сьогодні, 17:11

article_img
На полігоні в Київській області стався вибух, два строковика травмовані
Фінанси

Сьогодні, 07:55

article_img
Курс валют від НБУ: долар продовжує дешевшати, а євро трохи подорожчав
Події

Сьогодні, 17:25

article_img
УПЦ МП заявила про перехід до ПЦУ 36 громад з 12 тисяч