UniCredit хоче придбати значну частку Commerzbank - FT

4 квітня 2019, 10:44

Італійський банк UniCredit хоче купити частку в німецькому банку Commerzbank в разі провалу переговорів про злиття останнього з Deutsche Bank, повідомляє Financial Times з посиланням на джерела.

UniCredit готовий витратити кілька мільярдів євро на покупку значної частки в Commerzbank і об'єднати її зі своїм німецьким банком HypoVereinsbank. Офіс об'єднаного банку знаходитиметься в Німеччині.

Відео дня

За інформацією газети, італійський банк навряд чи оголосить про намір купити акції Commerzbank, поки той продовжує переговори з Deutsche Bank, але може піти на такий крок, якщо сторонам не вдасться домовитися про злиття. В UniCredit відмовилися від коментарів.

FT пише, що UniCredit вже цікавився покупкою акцій Commerzbank кілька років тому і в 2017 році звертався з цього питання до німецьких чиновників. Тоді угода не відбулася через опозицію в Німеччині до транскордонних банківських угод, а також через реструктуризацію, яку проводив UniCredit.

17 березня Deutsche Bank і Commerzbank офіційно підтвердили, що ведуть переговори про злиття. У разі успішності переговорів об'єднаний банк стане третім за величиною в Європі після HSBC і BNP Paribas, з активами приблизно 1,8 трлн євро і ринковою вартістю близько 25 млрд євро. Зараз в Deutsche Bank і Commerzbank працюють близько 140 тисяч осіб.

Показати ще новини
Радіо NV
X