"Такого не було з часів Януковича". Черняк заявив про тиск на бізнес після поста про Гладковського-молодшого

4 квітня 2019, 11:22

Власник алкогольного холдингу Global Spirits Євген Черняк написав в Facebook, що на його заводах, складах і представництвах почалися перевірки контролюючих органів.

За його словами, вони почалися після поста про те, що син екс-заступника секретаря РНБО України Олега Гладковського, фігурант розслідування BIHUS.info про корупцію в оборонному секторі Ігор Гладковський подав на нього в суд.

Відео дня

"Ви всі пам'ятаєте резонансний пост про те, що Свинарчук кличе мене до суду, стверджуючи, що у нього є честь і гідність і його мародерство ніяк не може цій честі нашкодити, а мій пост в Facebook точно може! Рівно на наступний день після цього поста в Facebook на всіх моїх заводах, складах і представництвах почалися, увага, одночасні перевірки контролюючих органів. Блокують відвантаження, перевіряють документацію, тягнуть час. Такого у мене не було з часів [екс-президента Віктора] Януковича", - зазначив Черняк.

Бізнесмен додав, що домовлятися ні з ким не має наміру, і заявив, що Ігор Гладковський викликає у нього "відчуття огиди".

"До суду прийду обов'язково. Є що сказати. Ховатися за адвокатами не буду", - написав Черняк.

Про позов Ігоря Гладковського до нього про захист гідності та ділової репутації бізнесмен повідомив 30 березня на своїй сторінці в Facebook. Він поданий до Оболонського райсуду Києва через пост від 5 березня, в якому Черняк заявив, що у Ігоря Гладковського відсутня мораль і "ампутована совість".

У перших двох частинах розслідування журналістів програми Bihus.Info йдеться, що член РНБО Олег Гладковський, його 22-річний син Ігор і гендиректор Укроборонпрому Павло Букін причетні до корупційної схеми з виведення з української оборонки близько 250 млн гривень.

За даними журналістів, вони організували постачання оборонним підприємствам контрабандних деталей з РФ, а також з українських військових частин за цінами, завищеними в 2-4 рази.

У третій частині журналісти розповіли, що член РНБО Олег Гладковський став "смотрящим" в оборонній сфері після Революції Гідності та отримував відкати від угод свого сина.

В останній частині розслідування йдеться, що представники правоохоронних органів (Генпрокуратури, ГФС, СБУ і НАБУ) за хабар закривали кримінальні справи проти керівників фірми Оптімумспецдеталь.

Показати ще новини
Радіо НВ
X