CAP School запускает программу “Global Leadership”

16 лютого 2017, 11:15
PR

Заснована в 2014 році Civil and Political School (CAPS) була створена з метою привнести в професійний розвиток лідерів України з різних сфер найбільш успішні світові практики в управлінні, реформах, трансформаціях і прийдешніх глобальних тенденціях

Програми школи побудовані за принципом «від професіоналів і для професіоналів».

Лектори школи - ТОП-менеджери, державні діячі вищого рангу, експерти, консультанти зі світовим ім'ям (від США до прогресивних країн Балтії), що дозволяє учасникам побачити повну картину світових економічних, політичних і технологічних тенденцій. Професійне співтовариство школи налічує понад 500 випускників, які займають провідні позиції в своїх індустріях і активно беруть участь в насиченому житті школи.

Відео дня

Щоб зробити значний поштовх у кар'єрі, включитися в глобальний ланцюжок цінностей, позначити індустрії, ринки, галузі економіки, найбільш перспективні для професійного розвитку в сьогоднішньому світі, в CAPS зібрали найкращі світові практики і рішення. Основне завдання курсу «Інновації в економіці та лідерство нового покоління» ( «Innovative Economics & New Leadership Skills») - включити учасників в глобальну систему економічних і управлінських тенденцій, знайти розуміння своїх перспектив у світових процесах і навчитися лідирувати в цих напрямах. Результат, який ви знайдете, з'єднує теорію, практику, досвід і талант в один фокус - формування шляху успішного лідера, який не тільки керує командами і організаціями, а й надихає інших, встановлюючи потужні цілі й показуючи стратегічне бачення у створенні культури високих стандартів.

Курс «Інновації в економіці та лідерство нового покоління» (Innovative Economics & New Leadership Skills) починається 13 березня. Програма спрямована на професіоналів з різних індустрій, що вже сьогодні займають провідні позиції в своїх організаціях, а також підприємців, ТОП-менеджерів, публічних лідерів, представників соціального сектора та міжнародних організацій, які шукають інноваційні підходи в нових галузях економіки, стилях лідерства та управління.

Модулі курсу «Інновації в економіці та лідерство нового покоління» («Innovative Economics & New Leadership Skills»):

  • «Еволюція мислення, управління, технологій та економіки» («Evolution of Thinking, Management, Technology and Economics»)

Валерій Пекар (Valeriy Pekar) - Співзасновник ГП «Нова Країна», член команди Центру стратегій «ГОШ», викладач, постійний спікер «TEDxKyiv», автор книг про інтегральну динаміку

  • «Інноваційна економіка» («Innovative Economics»)

Арчіл Мамателешвілі (Archil Mamatelashvili) - Радник з макроекономіки та фінансового сектора в "TBC Bank" (Грузія), Член ради Національного Банку Грузії (2013-2014), Заступник міністра Міністерства енергетики Грузії (2005-2007)

  • «Стратегічне планування» («Strategic Planning»)

Ерік Браттберг (Erik Brattberg) - Директор зі спеціальних проектів, PhD, MacCain Institute For International Leadership (Вашингтон, США)

  • “Win-Win” в сучасному світі: стратегії переговрів («Changing the Game: Negotiations for the Future»)

Сергі Капанадзе (Sergi Kapanadze) - Заступник Міністра закордонних справ Грузії (2005-2012 рр), член Парламенту Грузії з 2016 року.

poster
Дайджест головних новин
Безкоштовна email-розсилка лише відбірних матеріалів від редакторів НВ
Розсилка відправляється з понеділка по п'ятницю
  • «Інновації в енергетиці майбутнього» («Energy Innovations for Future»)

Арчіл Мамателешвілі (Archil Mamatelashvili) - Радник з макроекономіки та фінансового сектора в "TBC Bank" (Грузія), Член ради Національного Банку Грузії (2013-2014), Заступник міністра Міністерства енергетики Грузії (2005-2007)

  • «Електронне управління та кібербезпека» («E-governence and National Cyber Security»)

Раул Рікк (Raul Rikk) - Глава сфери державної кібербезпеки, Академія електронного урядування (Таллінн, Естонія)

  • «Лідерство нового покоління» («Next Generation Leadership»)

Григол Мгалоблішвілі (Grigol Mgaloblishvili) - Прем'єр-міністр Грузії (2008-2009), викладач, в.о. декана Національного коледжу оборони, ОАЕ

Вступ до CAPS, здійснюється на основі особистого інтерв'ю, враховуючи мотивацію кандидата і його професійні досягнення. Учасники приймаються за результатами співбесіди та наявністю вільних місць, тому рання подача заявки на навчання вітається.

Реєстраційну форму необхідно заповнити тут - http://capschool.com.ua/kursyi/ до 10 березня 2017 року.

Спільнота випускників CAPS - лідери різних індустрій, які постійно приєднуються до річної програми «GLOBAL LEADERSHIP», заходів і всіх подій школи, частиною якого стаєте і ви після проходження однієї з програм.

It’s time to know how to lead the world!

Показати ще новини
Радіо НВ
X