Бориспіль почав пошук вертолітних перевізників

27 квітня 2017, 14:07
Регулярні вертолітні рейси з аеропорту Бориспіль запустять у разі появи пропозицій від перевізників

Про це НВ Бізнес повідомив перший заступник гендиректора аеропорту Бориспіль Євген Дихне.

За його словами, поки заявок мало, іноді посадку в Борисполі здійснюють тільки вертольоти авіакомпанії Україна. В аеропорту зараз немає обмежень на здійснення вертолітних рейсів. "Вони можуть обслуговуватися в льотній зоні №2, згідно із заздалегідь узгодженим льотним планом", - пояснив він. Більш докладної інформації про переговори Дихне не повідомив.

Відео дня

Варто зазначити, що для прийому вертолітних рейсів в аеропорту передбачений вертолітний майданчик діаметром 10 м, який розташований у другій льотній зоні на перетині магістральної стернової доріжки (МРД) №2 зі стерновою доріжкою №17. Також, вертольоти можуть здійснювати посадку на ЗПС 2 з подальшим наземним управлінням (для вертольотів з шасі), так і управлінням по повітрю (вертольоти без колісного шасі) до місця стоянки. Відповідно, для вертольотів найбільш зручні всі західні стоянки довколишнього перону S (Сієра).

"Ми будемо раді допомогти тим перевізникам, які захочуть організувати регулярне вертолітне сполучення з Борисполем", - додали у прес-службі аеропорту. Сьогодні є можливість з'єднати аеропорт з Києвом через часті затори. Цей вид транспорту буде конкурувати з послугами таксі, але за значно більшою ціною за переліт. Адже вартість польоту на легкому вертольоті, який передбачає більш високу безпеку в порівнянні з щільним автомобільним трафіком, може скласти близько $ 100.

Показати ще новини
Радіо НВ
X