BlackBerry більше не буде випускати смартфони

28 вересня 2016, 17:12
Канадська BlackBerry, що отримала популярність як один з перших виробників смартфонів у світі, припинить випускати ці пристрої.

Про це йдеться в прес-релізі компанії.

Відзначається, що Blackberry оголосила про укладення угоди з індонезійської компанією PT BB Merah Putih, спільним підприємством, найбільш значимим учасником якого є найбільша телекомунікаційна компанія країни PT Tiphone Mobile Indonesia Tbk.

Відео дня

Згідно з угодою, BB Merah Putih буде виробляти і продавати смартфони під брендом Blackberry з використанням розробленого компанією ПЗ для Android, що відрізняється підвищеним ступенем захисту. При цьому Blackberry зосередиться на розробці та наданні ІТ-послуг - у другому кварталі поточного фінроку її виручка в цьому сегменті практично подвоїлася і досягла $138 млн.

Blackberry почала виробляти і продавати смартфони задовго до появи iPhone від Apple, і колись була лідером цього ринку з капіталізацією $80 млрд. У минулому финанасовом кварталі чистий збиток компанії зріс до $372 млн, або 71 цента на акцію, а виручка впала з $490 млн до $334 млн.

BlackBerry незабаром може оголосити
Показати ще новини
Радіо НВ
X