BlaBlaCar в Росії стане платним

28 вересня 2016, 12:58
Компанія BlaBlaCar оголосила про монетизації бізнесу в Росії. Сервіс вводить збір для пасажирів, передає RNS

Відзначається, що в Росії сервіс працює майже три роки і весь цей час послуги сервісу для користувачів були безкоштовні. Тепер компанія вводить сервісний збір для пасажирів за послугу бронювання місць в автомобілі – до 20% від вартості поїздки на людину.

Відео дня

"Ми майже подвоюємо наші показники щороку. Росія – один із найдинамічніших регіонів", – заявив керівник BlaBlaCar в Росії та Україні Олексій Лазоренко.

Кошти, залучені за рахунок монетизації бізнесу, компанія має намір направити на розвиток сервісу.

За словами Лазаренка, попередні спроби монетизації програми, в тому числі запровадження корпоративної послуги для компаній, преміальні послуги, а також реклама і передплата – виявилися невдалими.

Спочатку плата для пасажирів вводиться на маршруті Єкатеринбург – Челябінськ. До кінця року збір планується ввести по всій Росії. Для водіїв послуги сервісу залишаються повністю безкоштовними. Загальна середня вартість поїздки для пасажирів залишиться нижче, ніж ціна квитка на автобус чи потяг, запевняють у компанії. Так, поїздка з Єкатеринбурга до Челябінська обійдеться в 300 руб. – 250 руб. водієві і 50 руб. збір.

Величина доходу від оновленої роботи сервісу поки не розкривається, але, як зазначає Лазаренко, вартість середньої поїздки по Росії становить близько 500 рублів при зразковому кількість користувачів у кілька мільйонів чоловік.


BlaBlaCar – райдшеринговий сервіс з пошуку попутників для міжміських поїздок. Пасажир оплачує водієві часткову компенсацію вартості – близько третини ціни палива. Сервіс нараховує 35 млн користувачів в 22 країнах.

Показати ще новини
Радіо NV
X