Брат коханки засновника Amazon Безоса продав журналістам їх інтимне листування за $200 тис. - WSJ

19 березня 2019, 16:01

Інтимне листування засновника Amazon Джеффа Безоса і його коханки Лорен Санчес журналісти видання National Enquirer отримали від її брата Майкла Санчеса, повідомила газета Wall Street Journal з посиланням на джерела.

За інформацією видання, Майкл Санчес довгий час був джерелом National Enquirer. Про відносини його сестри з Безосом він почав таємно розповідати журналістам минулої осені. За інформацією WSJ, виплату Санчесу схвалив Девід Пекер, глава компанії American Media Inc., яка видає National Enquirer.

Відео дня

Про причетність брата телеведучої до зливу вже писало в лютому видання The Daily Beast. Сам Санчес це заперечує. Він заявив, що передати журналістам інтимне листування і фото могли, наприклад, шпигуни, які працюють на іноземні уряди, або компанії-конкуренти.

Як повідомлялося, National Enquirer в січні опублікував великий матеріал про відносини Джеффа Безоса і Лорен Санчес. У ньому йшлося про те, що стосунки тривають як мінімум вісім місяців. 9 січня Джефф і МакКензі Безос оголосили про розлучення після 25 років шлюбу. За інформацією WSJ, вони зробили це приблизно через 48 годин після того, як журналісти National Enquirer звернулися до Безоса за коментарем про зраду.

Глава Amazon найняв слідчого Гевіна де Беккера, щоб з'ясувати, як Enquirer отримав його листування з Лорен Санчес. Безос також заявив, що Пекер намагався його шантажувати, погрожуючи опублікувати ще одну порцію листувань і інтимних фото.

Після розлучення МакКензі Безос може очолити рейтинг найбагатших жінок планети. Статки Безоса Forbes оцінює в $131 млрд. Він є найбагатшою людиною світу.

Показати ще новини
Радіо NV
X