Стягнути податок з Apple мають намір ще дві країни ЄС

0 коментувати
Рішення Єврокомісії відкрило можливість іншим країнам ЄС отримати відшкодування за недоплачені податки
Фото: appleinsider.com

Рішення Єврокомісії відкрило можливість іншим країнам ЄС отримати відшкодування за недоплачені податки

Австрія та Іспанія можуть зажадати слідом за Ірландією відшкодування від компанії Apple частини податків, недоплачених на їх території. Про це повідомив RTL-Info

"Якщо те, про що заявила Європейська комісія, законно, то можете бути впевненими, що я як міністр фінансів вимагатиму цього", - заявив глава австрійського міністерства фінансів Ханс Йорг Шеллінг.

Іспанський уряд, за даними ЗМІ, також має намір виступити з такою ж вимогою.

Австрійський міністр фінансів також наполягає на вивченні договору між Дубліном і Apple для визначення суми відшкодування, яка може відійти іншим країнам ЄС, постраждалим від заниження податків.

Нагадаємо, 30 серпня Європейська комісія прийняла рішення стягнути з американської компанії Apple 13 млрд євро на користь бюджету Ірландії, визнавши при цьому податкові привілеї компанії на території цієї країни незаконними.

Згідно з уточненням Єврокомісії, інша держава Євросоюзу також має право претендувати на частину відведеної Ірландії суми, у разі якщо вважає свої інтереси ущемленими від незаконного заниження податків в Ірландії на товар, реалізований на території своєї країни.

Журнал Новое Время №38

Тема номера – Спецназ Кремля. Російське ГРУ перетворилося в монстра з багатомільярдним бюджетом, який смішить світ безглуздою поведінкою своїх «шпигунів».

Читати журнал онлайн
Ukraine-2020

Читайте термінові новини та найцікавіші історії у Viber та Telegram Нового Времени.

Коментарі

1000

Правила коментування
Показати більше коментарів

Останні новини

ТОП-3 блога

Фото

ВІДЕО

Читайте на НВ style

Компанії/Ринки ТОП-10

опитування

Погода
Погода в Киеве

влажность:

давление:

ветер: