Стягнути податок з Apple мають намір ще дві країни ЄС

10 вересня 2016, 23:43
Австрія та Іспанія можуть зажадати слідом за Ірландією відшкодування від компанії Apple частини податків, недоплачених на їх території. Про це повідомив RTL-Info

"Якщо те, про що заявила Європейська комісія, законно, то можете бути впевненими, що я як міністр фінансів вимагатиму цього", - заявив глава австрійського міністерства фінансів Ханс Йорг Шеллінг.

Відео дня

Іспанський уряд, за даними ЗМІ, також має намір виступити з такою ж вимогою.

Австрійський міністр фінансів також наполягає на вивченні договору між Дубліном і Apple для визначення суми відшкодування, яка може відійти іншим країнам ЄС, постраждалим від заниження податків.

Нагадаємо, 30 серпня Європейська комісія прийняла рішення стягнути з американської компанії Apple 13 млрд євро на користь бюджету Ірландії, визнавши при цьому податкові привілеї компанії на території цієї країни незаконними.

Згідно з уточненням Єврокомісії, інша держава Євросоюзу також має право претендувати на частину відведеної Ірландії суми, у разі якщо вважає свої інтереси ущемленими від незаконного заниження податків в Ірландії на товар, реалізований на території своєї країни.

Показати ще новини
Радіо NV
X