Аналітик назвав занадто оптимістичними плани Apple випустити безпілотний автомобіль в 2024 році

28 грудня 2020, 20:13
Вы также можете прочесть этот материал на русском языке

На думку аналітика Мін-Чі Куо, відомого завдяки прогнозам про новинки Apple, компанія може випустити свій безпілотний автомобіль ближче до 2028 року.

Аналітик інвестиційної компанії TF International Securities Мін-Чі Куо, якого знають завдяки точним прогнозам про новинки Apple, вважає занадто оптимістичною інформацію про те, що компанія планує випустити безпілотний автомобіль в 2024 році. Про це пише CNBC.

Відео дня

«Ми вважаємо, що поточні запаси так званих концептуальних автомобілів Apple - це тільки спекуляції ринку і не пов'язані з реальними постачальниками автомобілів Apple. Ми також думаємо, що, оскільки технічні характеристики електромобілів і безпілотних автомобілів все ще розвиваються, ще занадто рано говорити про остаточні характеристики автомобіля Apple», - зазначив Куо.

За словами Куо, ринок «занадто оптимістичний» щодо автомобіля Apple, і він не здивується, якщо безпілотне авто компанії з'явиться до 2028 року або пізніше. Найбільш раннім можливим терміном виходу на ринок авто від Apple Куо назвав 2025 рік.

Також він припустив, що Apple може занадто серйозно відставати в області штучного інтелекту, щоб випустити конкурентоспроможний безпілотний автомобіль.

Побоювання аналітиків викликані тим, що у компанії може не вистачити великих даних для вдалого запуску проекту.

Тижнем раніше агентство Reuters з посиланням на джерела повідомило, що Apple розраховує випустити власний безпілотний автомобіль в 2024 році.

Редактор: Люба Балашова

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

poster
Картина ділового тижня

Щотижнева розсилка головних новин бізнесу і фінансів

Розсилка відправляється по суботах

Показати ще новини
Радіо НВ
X