АМПУ займеться причалами в Маріуполі

24 квітня 2017, 19:02
Адміністрація морських портів України (АМПУ) в цьому році почне реконструкцію гідротехнічної частини причалів №3 та №4 у Маріупольському морському порту

Про це повідомляє прес-служба відомства.

Ремонт та будівництво об'єктів причальної інфраструктури – це одне з ключових завдань для АМПУ на найближчий період, зазначив голова АМПУ Райвіс Вецкаганс. "Серед локацій, в яких ми будемо працювати в цьому напрямку, - Чорноморський порт і порт Южний (по чотири причали), Одеський і Маріупольський порти (по два причали), а також Миколаївський порт (один об'єкт)", - пояснив Вецкаганс.

Відео дня

Модернізація двох причалів у Маріупольському порту передбачає проектну глибину до 9,75 м. Планується, що після реконструкції причалу №3, його довжина становитиме 145 м, пропускна здатність – 1 млн тонн. Проект оцінюється в 117,1 млн грн, а термін реалізації – 19 місяців.

Згідно з планом реконструкції гідротехнічної частини причалу №4, його довжина сягатиме 234,4 м, з пропускною здатністю – 1,3 млн тонн. Очікується, що проект буде завершено через 17 місяців після старту, а його вартість становитиме 166,1 млн грн.

За словами Вецкаганса, розвиток причальної інфраструктури та днопоглиблення в Азовському регіоні так само актуальні, як і в портах Великої Одеси.

Показати ще новини
Радіо НВ
X