Алюмінієвий профіль України формується в Броварах

5 січня 2018, 11:00
Новини компаній

Броварський алюмінієвий завод (БРАЗ) очолив список найбільших виробників алюмінієвого профілю в країні.

Про це повідомило інтернет-видання ПРОМЕТАЛЛ.

Сьогодні підприємство може виробляти близько 20 тис. тонн продукції під торговою маркою BRAZ.

У 2011 році завод майже припинив свою діяльність, але після приходу нових інвесторів і його входження до промислово-інвестиційної групи Alumeta, розпочалася активна модернізація підприємства, яка триває й досі.

Відео дня

В результаті було створено повномасштабне сучасне виробництво замкнутого циклу – від алюмінію до готових виробів з нього. Успішна модернізація виробництва дозволила заводу перейти на цілодобову роботу.

Крім виробництва алюмінієвих профілів і будівельних конструкцій, підприємства групи Alumeta освоїли виробництво й інших видів продукції з «вічного» металу.

Так, як основи для сонячних батарей дедалі частіше використовують стійкі до корозії алюмінієві конструкції, що випускаються броварським підприємством.

А для освітлення вулиць і доріг БРАЗ почав виробництво світлодіодних систем, які, порівняно з традиційними джерелами світла, економлять до 70% електроенергії при вищому рівні освітлення.

Броварський алюмінієвий завод успішно експортує свою продукцію до понад 25 країн Європи та Близького Сходу.

За даними Державної служби України, у 2016 році було експортовано алюмінію та виробів з нього на 92,7 млн ​​доларів США, імпортовано – на 274,0 млн доларів США.

Показати ще новини
Радіо НВ
X