Метавсесвіт збитків. Акції Meta впали майже на 20% після публікації звіту

27 жовтня, 10:48
CEO Facebook Марк Цукерберг (Фото:REUTERS / Erin Scott)

CEO Facebook Марк Цукерберг (Фото:REUTERS / Erin Scott)

Компанія Meta не змогла переконати інвесторів, що ставка на метавсесвіт та штучний інтелект окупається. Акції власника Facebook впали майже на 20% після публікації звіту.

Акції Meta впали на 19% у неробочий час після оприлюднення звіту, в якому компанія повідомила про зниження доходів ще на чверть, пише Financial Times.

Власник Facebook не зміг переконати інвесторів у тому, що великі ставки на метавсесвіт та штучний інтелект окупаються.

Відео дня

Інвестори втратили понад $65 млрд із ринкової капіталізації Meta після звіту компанії за підсумками кварталу.

Своєю чергою в компанії заявили, що економічний спад завдає удару по їхньому рекламному бізнесу, оскільки бренди витрачають менше на маркетинг.

Крім цього, Meta стикається з цілою низкою проблем, включаючи зростаючу конкуренцію за свою платформу Instagram з боку конкурентів і труднощі з націленням та виміром реклами через зміни в політиці конфіденційності Apple, зазначає FT.

Компанія заявила, що очікує, що виторг у поточному кварталі на рівні від $30 до $32,5 млрд проти прогнозів аналітиків у $32,2 млрд.

Засновник і СЕО Meta попередив, що компанія зіткнулася з «найближчими проблемами з доходами», але сказав, що «існують основи для повернення до сильнішого зростання доходів».

"Я ціную терпіння і думаю, що ті, хто виявляє терпіння та інвестує в нас, зрештою будуть винагороджені", - заявив Цукерберг.

Також він додав, що компанія виконує «провідну роботу» над метавсесвітом, який матиме "історичне значення".

У той же час аналітики зазначають, що рішення Цукерберга зосередити свою компанію на майбутніх метавсесвітових перспективах відвергло його увагу від сумних реалій сьогоднішнього дня.

Також експерти стурбовані зростанням витрат компанії.

Раніше повідомлялося, що Meta вперше скоротить штат та бюджети команд. Компанія заморозить найм та реструктурує деякі команди, щоб скоротити витрати та переглянути пріоритети. Також він зазначив, що у 2023 році Meta, ймовірно, буде менше, ніж цього року.

Редактор: Люба Балашова
Показати ще новини
Радіо НВ
X