Adidas може продати Reebok

15 грудня 2020, 08:48

Німецька компанія Adidas оголосила, що не виключає продаж американського бренду Reebok, який купила в 2006 році.

«У рамках розробки своєї нової п'ятирічної стратегії Adidas почав оцінку стратегічних альтернатив для Reebok. Ці стратегічні альтернативи включають в себе як потенційний продаж Reebok, так і варіант, коли Reebok залишиться частиною компанії. Рішення буде оголошено 10 березня 2021 року, коли буде офіційно представлена нова стратегія компанії», - йдеться в прес-релізі Adidas.

Відео дня

У компанії додали, що в результаті плану Muscle Up, який стартував в 2016 році, Reebok став прибутковим в 2018 році - на два роки раніше, ніж планувалося. У 2019-му глобальні продажі зросли на 2% завдяки двозначному зростанню на ринку Північної Америки.

Adidas купив Reebok за $3,6 млрд в 2006 році, щоб розширити свою присутність на американському ринку. На думку аналітиків, план не виправдав очікувань, пише Wall Street Journal. Adidas вдалося поліпшити бізнес Reebok, але зростання його продажів відставало від Adidas, що негативно впливало на прибутковість групи. У 2016 році генеральний директор Adidas Каспер Рорстед запустив план Muscle Up, в рамках якого десятки магазинів Reebok в США були закриті для зниження витрат. План виявився успішним. За оцінками аналітиків, Adidas зможе продати Reebok за кілька мільярдів доларів.

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

poster
Картина ділового тижня

Щотижнева розсилка головних новин бізнесу і фінансів

Розсилка відправляється по суботах

Показати ще новини
Радіо НВ
X