Виконав обіцянку. Кому Зеленський передав свої частки в бізнесі - Ліга

13 серпня 2019, 19:09

Згідно з даними Єдиного держреєстру, Володимир Зеленський в березні-травні 2019 року передав всі свої частки в бізнесі Сергію і Борису Шефірам

Володимир Зеленський виконав свою обіцянку вийти з бізнесу . Протягом трьох місяців, з березня по травень, президент передав частки в компаніях двом соратникам і партнерам: Сергію і Борису Шефірам. Про це пише LIGA.net, грунтуючись на даних Єдиного державного реєстру.

Відео дня

Сергій Шефір - перший помічник президента і давній бізнес-партнер Зеленського. Його старший брат Борис Шефір - шеф-редактор і автор Студії Квартал-95.

Квартал 95, виробництво кіно- і відео фільмів, ТВ-програм

"Через російський бізнес засновників Кварталу, який знайшли журналісти Радіо Свобода, в січні розгорівся неабиякий скандал. Його наслідком стала заява Зеленського про вихід з числа засновників кіпрської Green Family, яка володіє компаніями в РФ", - нагадує видання.

Ця ж компанія володіла і українською - Квартал 95. Нинішні власники Green Family, згідно з інформацією держреєстру, - Сергій і Борис Шефіри та Тимур Міндіч. Нинішній глава СБУ Іван Баканов наприкінці травня поступився директорським кріслом у Кварталі 95 Борису Шефіру.

Студія Квартал-95, виробництво шоу-проектів і розважальних програм

Володимир і Олена Зеленські вийшли з числа власників компанії наприкінці квітня. Їх частка перейшла до Сергія Шефіра. Він тепер - одноосібний власник. Іван Баканов покинув директорське крісло і в цій компанії на користь Бориса Шефіра.

Студія Квартал 95, організація будівництва

В кінці березня частку Зеленського в ній отримав Сергій Шефір. Крім нього і брата Бориса в числі її співвласників - бізнесмени Юрій Маховський і Андрій Харламов.

Квартал ТВ, розважальний телеканал, входить у медіахолдинг 1+1 Media

Пакет Зеленського перейшов Сергію Шефіру, тепер у нього 25%. Сам він в той же час звільнив посаду директора каналу, її зайняв старший брат - Борис.

У числі власників також Борис Шефір (12,5%) Тимур Міндіч (16,67%), гендиректор 1+1 медіа і обраний нардепом Олександр Ткаченко (16,67%), режисер Андрій Яковлєв (12,5%) і виконавчий і фінансовий директор 1+1 медіа Ярослав Пахольчук (16,66%).

Animation Studio, виробництво повнометражних мультфільмів

Пакет Зеленського розділили Борис і Сергій Шефіри - на двох у них тепер 45% в компанії.

Серед бенефіціарів також режисери та продюсери Дмитро Малков (10%) і Андрій Яковлєв (22,5%).

Квартал-Концерт, організація концертів і гастрольних турів

В кінці березня частка Володимира Зеленського перейшла Сергію Шефіру.

У власниках також - Борис Шефір, Андрій Яковлєв і обраний нардепом від Слуги народу Максим Ткаченко.

Кінокомпанія Кіноквартал

У травні компанія повністю перейшла до Сергія Шефіра, він володіє 100% часткою Кіноквартала.

poster
Дайджест головних новин
Безкоштовна email-розсилка лише відбірних матеріалів від редакторів NV
Розсилка відправляється з понеділка по п'ятницю

Ресторан Фіш-Хаус

Частка Зеленського перейшла до Сергія Шефіра.

Серед інших власників - актор і автор студії 95 квартал Олександр Пікалов (15%), Світлана Бєляєва (20%), Наталія Лазутіна (20%), Борис Шефір (15%).

Кінокомпанія Гауді Студіо, випуск телевізійних шоу

Володимира Зеленського в списку власників повністю замінив Сергій Шефір. Уже в серпні співвласником також став партнер братів Шефірів по компанії Інвест Аніма Євген Ярмилко (1%).

Половина бізнесу належить режисерові Алану Бадоєву (50%), в числі власників також режисер Андрій Яковлєв (12%) і Борис Шефір (11%).

Інвест Аніма, компанія зі звуко- відеозапису

Частка Зеленського в цьому бізнесі перейшла до Сергія Шефіра.

Серед інших бенефіціарів - Борис Шефір (12,5%) і Андрій Яковлєв (12,5%). 50% - у компанії з управління активами Актив-Інвест. Серед її кінцевих власників - бізнесмен Євген Пилипенко.

"На даний момент Зеленський залишився співзасновником лише в одній юридичній особі - громадській організації Молодіжний центр Ліга сміху", - пише LIGA.

Раніше Сергій Шефір заявляв, що Володимир Зеленський після президентства повернеться в студію Квартал в якості продюсера і буде "створювати велике хороше кіно".

Показати ще новини
Радіо NV
X