В асортименті супермаркету NOVUS в Sky Mall буде 50 000 товарів

14 серпня 2019, 10:06
Новини компаній
Новинки від одного з лідерів українського ринку продуктового ритейлу (Фото:NOVUS)

Новинки від одного з лідерів українського ринку продуктового ритейлу (Фото:NOVUS)

П’ять головних запитань директору департаменту категорійного менеджменту NOVUS Дарині Іванченко про асортимент майбутнього магазину мережі в київському ТРЦ Sky Mall.

Зовсім скоро один з лідерів українського ринку продуктового ритейлу — мережа NOVUS — поповниться новим магазином в торгово-розважальному центрі Sky Mall. Цей торговий об'єкт повинен стати найбільшим для компанії в Києві. Раніше повідомлялося, що мережа орендувала в ТРЦ 12 000 кв. м для відкриття цього магазину, з яких 6300 кв. м буде використано для обладнання торгового залу. Тепер же директор департаменту категорійного менеджменту мережі NOVUS Дарина Іванченко докладно розповіла про асортимент майбутнього супермаркету в одному з найбільш відвідуваних ТРЦ столиці.

Відео дня

— Чим буде відрізнятися асортимент супермаркету NOVUS в Sky Mall від інших магазинів мережі?

— Асортимент супермаркету буде ширше і глибше, ніж в інших магазинах. В цілому ми запропонуємо своїм клієнтам близько 50 000 товарів. Зокрема — 5000 товарних позицій власного імпорту та близько 1000 товарів власних торгових марок. В асортименті ВТМ будуть вже звичні для клієнтів наших магазинів торгові марки NOVUS, «Майстри Смаку», NOVUS Home і Promo Marka. Таким чином, асортимент супермаркету буде задовольняти всі потреби покупця в різних категоріях і у всіх цінових сегментах.

— Які нові категорії товарів з'являться в супермаркеті NOVUS в ТРЦ Sky Mall?

— Новинок буде дуже багато. Вони будуть представлені в таких категоріях як кондитерські вироби, цукерки, шоколад, бакалія, вино, напої, пиво, алкогольні напої, молочна продукція, морозиво, нові лінійки заморожених морепродуктів і охолоджені морепродукти.

Також будуть новинки м'ясних виробів, зокрема асортимент яловичини, яка дозріває в спеціальному холодильнику безпосередньо в торговому залі.

Асортимент товарів власного імпорту в супермаркеті буде складатися з 5000 артикулів, а географія імпортованих товарів дуже широка — всього близько 55 країн.

Крім того, запропонуємо покупцям розширений асортимент екзотичних фруктів, збільшимо представленість і наявність продукції в категорії «Лінія здоров'я».

— Чи буде розширено асортимент магазину в непродовольчій групі?

— Так, на полицях супермаркету покупець зможе познайомитися з новими колекціями посуду, келихів і текстилю. Тут можна буде придбати нову косметику і продукцію побутової хімії, гігієни. Для мандрівників ми запропонуємо в одному місці викладки необхідні предмети гігієни, які відповідають нормам провезення багажу. В цілому, запропонуємо більше 700 нових цікавих і унікальних товарів.

— Якими товарами буде розширено асортимент продукції власного імпорту? На чому наголошували при складанні розширеного асортименту продукції?

— Асортимент товарів власного імпорту в супермаркеті буде складатися з 5000 артикулів, а географія імпортованих товарів дуже широка — всього близько 55 країн.

Плануємо реалізувати оновлений винний відділ, в якому покупець зможе вибрати з більш ніж 1300 артикулів. Серед них буде 1100 позицій вина з 20 країн світу.

При підготовці асортименту для супермаркету в ТРЦ Sky Mall був проведений аналіз ринку супермаркетів Києва, враховані всі останні тенденції і відображені сезонні пропозиції. Крім того, вивчали попит покупця згідно з «Деревом прийняття рішення в категоріях» в розрізі різних критеріїв.

poster
Дайджест головних новин
Безкоштовна email-розсилка лише відбірних матеріалів від редакторів НВ
Розсилка відправляється з понеділка по п'ятницю

— Чи будуть в магазині новинки власного виробництва NOVUS?

— Безумовно. Ми вже привчили свого покупця до свіжого запашного хліба з подових печей і широкого асортименту м'ясних і рибних виробів, які коптять безпосередньо в цехах супермаркетів. У новому магазині зробимо оновлене кафе і пивбар. Також здивуємо своїх клієнтів свіжоспеченою піцою з печі, новим асортиментом в салат-барі і свіжими фрешами. А в кулінарії буде представлений широкий асортимент страв з продуктів, актуальних сезону, приготованих за рецептами країн Азії, Європи і Латинської Америки.

https://rau.ua

Показати ще новини
Радіо НВ
X