Французький медіамагнат купує аукціон Sotheby’s за $3,7 млрд

18 червня 2019, 09:45

Французький бізнесмен Патрік Драі купує аукціонний дім Sotheby’s за $3,7 млрд. Про це йдеться в прес-релізі на сайті аукціону.

Драі - засновник телеком-холдингу Altice і колекціонер предметів мистецтва. Sotheby’s він купує через свою компанію BidFair USA.

Відповідно до умов угоди, яка була схвалена радою директорів Sotheby’s, акціонери отримають по $57 за акцію готівкою, що на 61% вище за котирування на закриття торгів 14 червня. Вартість всіх акцій становить $3,7 млрд.

Відео дня

Після завершення угоди компанія, акції якої 31 рік торгувалися на Нью-Йоркській фондовій біржі, стане приватною.

«Патрік Драі - один з найбільш шанованих підприємців в світі, і від імені всіх в Sotheby’s я хочу привітати його в сім'ї», — зазначив гендиректор Sotheby’s Тед Сміт.

Драі назвав Sotheby’s «одним з найбільш елегантних і амбітних брендів в світі». Він наголосив, що є «давнім клієнтом і шанувальником компанії».

Очікується, що угода буде завершена в четвертому кварталі 2019 роки після отримання схвалення акціонерів.

Bloomberg оцінює статки Драі в $8,6 млрд. Агентство зазначає, що після появи інформації про купівлю Sotheby’s акції компанії подорожчали більш ніж на 50%.

Після завершення угоди обидва найстаріших аукціони світу — Sotheby’s і Christie’s — стануть належати французьким бізнесменам. Christie’s купив 20 років тому Холдинг Artemis сім'ї Піно.

Показати ще новини
Радіо NV
X