Кабмін призначив чотирьох нових членів правління Укрзалізниці

6 червня 2019, 15:52

До складу правління Укрзалізниці увійшли Франтішек Буреш, Марчін Сєлеєвський, Сергій Кушнір та Іван Юрик, повідомив в Facebook глава правління компанії Євген Кравцов.

Він додав, що Желько Марчек і Ремігіуш Пашкевич продовжать роботу на займаних посадах.

"Всі вони - виключно досвідчені топ-менеджери, професіонали, що мають реалізувати в компанії кращі світові практики. Формуємо сильну команду, за допомогою якої зможемо реалізувати стратегію Укрзалізниці та здійснювати ефективне управління компанією. Пошуком кандидатів займалось рекрутингове агенство, а поетапну оцінку результатів проводила наглядова рада Укрзалізниці", - зазначив Кравцов.

Відео дня

Буреш в останні роки очолював Центр досліджень і випробувань залізниць Чеської залізниці, працював на керівних посадах в ряді світових виробників рухомого залізничного складу, зокрема в компаніях Alstom, Skoda Holding Group і Skoda Electric. В Укрзалізниці Буреш відповідатиме за реалізацію виконання програми з оновлення та будівництва рухомого складу.

Сєлеєвський очолював найбільшого польського залізничного оператора - PKP Intercity, керував пасажирської компанією PKP. Він реалізував проект Pendolino по запуску високошвидкісних поїздів в Польщі.

Кушнір з початку 2019 року працює в Укрзалізниці в якості директора з ремонту рухомого складу. Юрик має великий досвід роботи в Укрзалізниці в якості члена наглядової ради компанії.

"Також, хочу нагадати, що наприкінці травня до команди менеджерів Укрзалізниці долучився фахівець із багаторічним досвідом роботи в провідних українських та міжнародних компаніях - Микола Іванінів, який куруватиме операційну роботу сектора економіки та фінансів", - додав Кравцов.

Нагадаємо, в квітні Кабмін припинив повноваження членів правління Сергія Михальчука та Олександра Бужора. Михальчука СБУ підозрює в зловживаннях в особливо великих розмірах і злочинній змові з братами Дубневичами. Бужор не надавав дані про суттєві зміни в майновому стані, заявляли в НАБУ.

Показати ще новини
Радіо NV
X