У РФ розповіли, наскільки затягнеться відбір «брудної» нафти з нафтопроводу Дружба

30 травня 2019, 15:07

Очищення трубопроводу Дружба займе до восьми місяців

Загальний обсяг некондиційної нафти, поставленої нафтопровідною системою Дружба і через порт Усть-Луга, склав близько 3 млн т. Про це заявив віце-президент російської Транснафти Сергій Андронов, повідомляє Коммерсантъ.

Відео дня

За його оцінками очищення трубопровідної системи від нафти з підвищеним вмістом хлорорганики займе від шести до восьми місяців.

"Нафта, відповідна нормативним показникам, з 4 травня надійшла на НПЗ Білорусі, з 10 травня - в порт Усть-Луга, а з 23 і 29 травня відповідно через Україну в Словаччину, Чехію і Угорщину", - повідомив Андронов.

Раніше повідомлялося, що Білорусь з 24 травня розпочала перекачування забрудненої російської нафти в реверсному напрямку.

Концерн Бєлнєфтєхім увечері 19 квітня заявив про різке погіршення якості нафти, що надходить по нафтопроводу з Росії. За даними концерну, вміст хлорорганічних сполук в нафті Urals, що надходить по нафтопроводу Гомельтранснафта Дружба, перевищував «в десятки разів граничні значення по стандарту».

21 травня Укртранснафта відновила прийом російської нафти на лінійно-виробничій диспетчерській станції Мозир (Білорусь) для її подальшого транспортування в напрямку європейських споживачів.

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

poster
Картина ділового тижня

Щотижнева розсилка головних новин бізнесу і фінансів

Розсилка відправляється по суботах

Показати ще новини
Радіо НВ
X