Укрзалізниця запустить контейнерний поїзд до Молдови

29 травня 2019, 17:55
Вы также можете прочесть этот материал на русском языке

Питання організації контейнерного поїзда за маршрутом Одеса-Порт — Кишинів було ініційоване Залізницею Молдови в 2017 році

Укрзалізниця та Залізниця Молдови підписали угоду про запуск контейнерного поїзда між країнами. Про це повідомляє прес-служба УЗ.

Поїзд почне курсувати орієнтовно на початку липня за маршрутом Одеса-Порт – Кучурган/Новосавицька – Кишинів та у зворотному напрямку.

Відео дня

"Зі свого боку ми вже розробили графік руху цього контейнерного поїзда територією України. відстань від станції Одеса-Порт до станції Кучурган поїзд долатиме за 10 годин, враховуючи час на технічні операції на станції Кучурган. Проте такі терміни не влаштовують наших клієнтів", — повідомив голова правління Укрзалізниці Євген Кравцов.

Він також додав, що цей час планується скоротити за рахунок оптимізації технології роботи пунктів пропуску спільно з залізничниками Молдови. За домовленістю сторін, до липня цього року молдовські залізничники мають вирішити питання прискорення технічної обробки поїзда на станції Кишинів, наявності контейнерного майданчику і механізмів для навантаження та розвантаження контейнерів, а також доставки контейнерів «до дверей» отримувача.

Питання організації контейнерного поїзда за маршрутом Одеса-Порт – Кишинів було ініційоване Залізницею Молдови в 2017 році. Наразі перевезення контейнерів зі станції Одеса – Порт в Кишинів здійснюються автомобільним транспортом. Так, у 2018 році з Одеського морського порту автотранспортом було вивезено 6,8 тис. контейнерів призначенням в Кишинів.

Раніше повідомлялося, що Україна, Білорусь і Литва запускають новий контейнерний поїзд.

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

poster
Картина ділового тижня

Щотижнева розсилка головних новин бізнесу і фінансів

Розсилка відправляється по суботах

Показати ще новини
Радіо НВ
X