Укрпошті не потрібен Головпоштамт, його можна продати - гендиректор

16 травня 2019, 13:33

Компанія Укрпошта не бачить необхідності у використанні будівлі Головпоштамту в Києві і хоче його продати, повідомив глава компанії Ігор Смілянський на презентації річного звіту компанії 16 травня. Про це повідомляє Інтерфакс-Україна.

Відео дня

"Головпоштамт нам не потрібен. Навіщо сидіти всій Укрпошті, в тому числі головному офісу, в центрі Києва? Вважаю, що в центрі Києва таку чудову будівлю можна набагато краще пристосувати під потреби киян і самого міста. Можна готель побудувати, наприклад..." , - сказав він.

За словами Смілянського, "якщо на те буде воля держави", компанія з задоволенням продасть історичну будівлю в центрі столиці і переїде в більш компактну будівлю в іншому районі міста. При цьому він зазначив, що подібна стратегія відноситься не тільки до київського, а й до інших сортувальних центрів і офісів Укрпошти в обласних центрах.

Глава компанії також сказав, що розміщення Головпоштамту в центрі Києва викликає проблеми з доставкою пошти в разі, якщо в столиці відбуваються будь-які протестні акції або демонстрації, через які транспорт не може покинути Головпоштамт, відповідно, втрачається час доставки кореспонденції.

"Історично пошта працювала через залізницю. Так що всі вони (сортувальні центри в регіонах, - ред.) - біля залізничних станцій. Там можна відкрити чудові офіси, готелі. І абсолютно не потрібно, щоб туди з'їжджалися вантажівки Укрпошти, псували цим міський трафік", - сказав Смілянський.

За його словами, всі регіональні сортувальні центри вже застаріли, більшість з них, до того ж - багатоповерхові, що істотно ускладнює роботу компанії.

Для того отримання можливості продати збиткове майно, за словами Смілянського, Урпошті необхідно отримати дозвіл уряду, оскільки зараз компанія не має на це прав.

27 серпня 2018 року Укрпошта за підсумками електронних торгів уклала з ТОВ Розетка.Уа договір оренди 1,5 тис. кв. м площ на першому поверсі в будівлі Головпоштамту на Хрещатику в Києві.

У лютому 2019 року Укрпошта закрила креативний простір Укрпошта Арт Хаб у будівлі Головпоштамту в центрі столиці і передасть приміщення в оренду ТОВ ПФ Рітейл (дочірня компанія Vodafone Україна).

Раніше повідомлялося, що з початку 2019 року Укрпошта підвищила тарифи на низку послуг.

Показати ще новини
Радіо НВ
X