Авіарейс Київ-Ужгород, який відкривали Порошенко і Омелян, відновлять в червні

16 травня 2019, 12:12

З 3 червня Мотор Січ знову почне виконувати перельоти з Києва до Ужгорода

Авіарейси Київ-Ужгород, які до 10 травня виконувала авіакомпанія Мотор Січ, будуть відновлені з 3 червня і стануть прямими - без посадки у Львові. Про це повідомив голова Закарпатської обласної ради Михайло Рівіс, повідомляє Mukachevo.net.

Відео дня

"Коротко про досягнуті домовленості з компанією Мотор Січ. Польоти з 3 червня три рази на тиждень - понеділок, середа, п'ятниця. За необхідності - збільшення частоти до щоденних. Виліт з Ужгорода о 6:45, повернення з Києва о 20:15. Вартість квитка від 2700 грн", - зазначив Рівіс.

Він також заявив, що йдеться про прямий авіарейс з Ужгорода до Києва і назад, без пересадки у Львові, як було раніше.

Авіарейс Ужгород-Київ також буде синхронізований за графіком з рейсом Київ-Одеса.

Обговорюється і модель компенсації компанії Мотор Січ можливих збитків через нерентабельність рейсів.

"Після жвавої ділової дискусії, було вирішено це питання обговорити на 15-й сесії облради, де знайти механізм фінансової підтримки авіарейсу за маршрутом Ужгород-Київ у зручний для потенційних пасажирів час, і збільшення періодичності їх виконання, орієнтуючись на графік виконання рейсів 2016 року. Через місяць - проаналізувати стан справ, в тому числі фінансову складову, і прийняти оптимальне рішення. На переконання учасників зустрічі, висновки сприятимуть взаємовигідному довгостроковому співробітництву", - заявили в Закарпатскій обласній раді за підсумками зустрічі з представниками Мотор Січ.

Авіарейс за маршрутом Київ-Ужгород було запущено 15 березня 2019 року. Його відкривали особисто президент Петро Порошенко і міністр інфраструктури Володимир Омелян. 6 травня стало відомо, що авіакомпанія Мотор Січ з 11 травня припиняє виконання авіарейсу Київ-Ужгород.

З червня 2016 до березня 2019 року аеропорт Ужгород не приймав регулярні рейси.

Показати ще новини
Радіо НВ
X