Європейські металурги вимагають обмежити імпорт сталі в ЄС

14 травня 2019, 11:54
Вы также можете прочесть этот материал на русском языке

Єврокомісія з 1 липня вирішила збільшить квоти на імпорт сталевої продукції на 5% на 12-місячний період

Європейська металургійна асоціація Eurofer закликала Європейську комісію відмовитися від запланованого на 1 липня збільшення річної квоти на імпорт сталевої продукції в країни ЄС на 5%. Про це повідомляє metalinfo.

Відео дня

Як заявили в асоціації, Єврокомісія вже збільшувала квоту в лютому, коли заміняла тимчасові 200-денні обмеження трирічними. Тому ліміт в результаті буде збільшено на 10% протягом року. Тим часом, регіональний ринок перебуває на спаді.

За оцінками Eurofer, видиме споживання сталевої продукції в ЄС скоротиться в поточного року на 0,4%. Тому розширювати квоти, на думку асоціації, не можна. Як вважає директор Eurofer з міжнародних справ Карл Ташеле, можна замість цього знизити мито на понадлімітну продукцію.

Тим часом Єврокомісія вже повідомила, що з 1 липня все ж таки збільшить квоти на 5% на 12-місячний період, як того вимагають правила СОТ. При цьому низка промислових асоціацій, що представляють споживачів сталевої продукції в Європі, навпаки, виступає за надання додаткових лімітів на імпорт катанки та оцинкованого автолиста.

Раніше повідомлялося, що в Дніпрі розробили 3D-принтер, який друкує з будь-яких металів.

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

poster
Картина ділового тижня

Щотижнева розсилка головних новин бізнесу і фінансів

Розсилка відправляється по суботах

Показати ще новини
Радіо НВ
X