Аеропорт Бориспіль назвав ціни на стоянку в новому багаторівневому паркінгу

14 травня 2019, 11:07
Вы также можете прочесть этот материал на русском языке

Перша черга нового паркінгу відкриється 23 травня

Аеропорт Бориспіль має намір застосовувати два типи тарифів в новому багаторівневому паркінгу навпроти терміналу D, перша частина якого відкриється 23 травня, повідомляє avianews.

Відео дня

Розцінки почнуть діяти з 24 травня і будуть відрізнятися в залежності від поверху, на якому відвідувач аеропорту залишить свій автомобіль.

На всіх чотирьох рівнях буде діяти погодинний тариф, який становить 30 грн. Добовий тариф - 300 грн - буде застосовуватися тільки на першому і другому поверхах будівлі.

"Перші 10 хвилин неповної години на парковці будуть безкоштовними, а, починаючи з 11-ї хвилини, стягується повна годинна оплата. Також за умови стоянки менш ніж 10 годин використовується погодинна оплата", - прокоментував нові тарифи заступник гендиректора аеропорту Бориспіль з комерційної діяльності та стратегічного розвитку Георгій Зубко.

Договір на зведення паркінгу з першим підрядником - Будівельним управлінням №813 - аеропорт уклав 9 березня 2010 року. Будівництво почалося в 2011 році і велося з перервами. Перша частина паркінгу може розмістити 1019 автомобілів. Оператором парковки стане аеропорт Бориспіль.

Наразі близько терміналу D діє три однорівневі стоянки, на яких використовується тільки погодинної тариф - 30-40 грн за годину. Таким чином, ціна за стоянку автомобіля протягом доби на них коштує 720-960 грн. На віддалених парковках діє пільговий добовий тариф в розмірі 80 грн.

Раніше повідомлялося, що урядовий комітет схвалив концепцію розвитку міжнародного аеропорту Бориспіль до 2045 року.

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

poster
Картина ділового тижня

Щотижнева розсилка головних новин бізнесу і фінансів

Розсилка відправляється по суботах

Показати ще новини
Радіо НВ
X