Номер 95-го кварталу про Гонтареву негативно впливає на інвестклімат в Україні - міністр економіки

21 жовтня 2019, 09:13

Зовнішні інвестори будуть сприймати жарти Вечірнього кварталу про ексголову НБУ Валерію Гонтареву як підтвердження наявності зв`язків між олігархами і владою.

Про це написав в Facebook міністр економіки Тимофій Милованов.

«Нещодавно 95 квартал та хор Верьовки виступили з номером „Горіла хата“ про пожежу у Гонтаревої. Для зовнішніх інвесторів це виглядає дуже погано. Поясню чому. Більшість зовнішніх інвесторів сприймають Гонтареву як видатного реформатора. За її керівництва НБУ перейшов на гнучке курсоутворення та інфляційне таргетування. Це технічні терміни, які описують, яким чином НБУ сьогодні приймає рішення», — зазначив він.

Відео дня

Милованов додав, що це дозволило забезпечити низьку інфляцію і стабільність курсу.

«Водночас, на думку зовнішніх спостерігачів, Гонтарева перебуває під тиском від Коломойського через рішення щодо ПриватБанку. Також вони не розуміють, наскільки сьогоднішня влада є незалежною від Коломойського та інших олігархів. 95 квартал асоціюється з владою. І жарти проти Гонтаревоі можуть і будуть сприйматись як підтвердження зв`язків між олігархами і владою. Це може бути несправедливо, але така є реальність. Тому номер 95 кварталу про Гонтареву прямим чином впливає на інвестиційний клімат в Україні і цей вплив негативний», — додав міністр.

Нагадаємо, учасники 95-го кварталу в останньому випуску Вечірнього кварталу на каналі 1+1 разом із Хором Верьовки в пісні висміяли підпал будинку колишньої глави Національного банки України Валерії Гонтаревої.

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

Показати ще новини
Радіо НВ
X