Рада посилила вимоги до аудиторів

21 грудня 2017, 15:46
Верховна Рада схвалила в цілому закон Про аудит фінансової звітності та аудиторської діяльності

За відповідний законопроект №6016-д проголосували 229 народних депутатів.

"Зазначений законопроект розроблений з метою приведення норм національного законодавства у сфері аудиторської діяльності у відповідність до законодавства Європейського Союзу", - зазначила глава податкового комітету Ніна Южаніна.

Відео дня

В ході доопрацювання до другого читання було вирішено відкласти термін набрання чинності цим Законом з 1 травня на 1 жовтня 2018 року.

Метою законопроекту в пояснювальній записці зазначено: підвищення рівня довіри інвесторів до фінансової звітності вітчизняних підприємств, зокрема державних компаній, забезпечення її прозорості та порівнянності; дерегуляція аудиторської діяльності; можливість виходу аудиторських компаній України на європейські ринки; розширення ринку аудиторської діяльності.

Документ, також, впроваджує інститут громадського нагляду за аудиторською діяльністю.

Суб'єкти аудиторської діяльності, зокрема, повинні будуть сплачувати фіксований внесок в розмірі трьох мінімальних заробітних плат по кожному аудиторського висновку, а також внесок у відсотках від суми винагороди за угодою про надання аудиторських послуг підприємствам, що становлять суспільний інтерес.

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

poster
Картина ділового тижня

Щотижнева розсилка головних новин бізнесу і фінансів

Розсилка відправляється по суботах

Показати ще новини
Радіо НВ
X