ПриватБанк передали Кабміну у вересні

29 листопада 2019, 17:28
Вы также можете прочесть этот материал на русском языке

Міністерство фінансів передало банк в управління Кабінету міністрів 25 вересня.

Державний ПриватБанк передали в управління Кабінету міністрів 25 вересня 2019 року, згідно з вимогами законодавства. Про це повідомляє Інтерфакс-Україна з посиланням на Міністерство фінансів.

Відео дня

«Міністерство фінансів відповідно до вимог закону" Про банки і банківську діяльність "передало повноваження з управління цінними паперами АТ КБ ПриватБанк, облік яких ведеться на рахунках в цінних паперах на ім'я держави, Кабінету Міністрів України від 25 вересня 2019 року», - йдеться у відповіді міністерства на запит агентства.

У міністерстві пояснили, що відповідно до закону про вдосконалення функціонування фінансового сектора в Україні (№ 2491-VIII) від 5 липня 2018 року, нова редакція ст. 7 «Державні банки» закону про банках передбачає, що функції з управління корпоративними правами держави в держбанку здійснює Кабмін.

До ПриватБанку ця стаття застосовується з 30 квітня 2019 року.

«АТ КБ  ПриватБанк став державним в розумінні ст. 7 закону про банки 30 квітня 2019 року», - підкреслили в міністерстві.

Акції Ощадбанку і Укрексімбанку спочатку перебували в управлінні Кабінету міністрів, оскільки ці банки спочатку створювалися як державні.

Нагадаємо, що Кабмін призначив нових членів наглядових рад Ощадбанку і Укрексімбанку .

Редактор: Люба Балашова

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

poster
Картина ділового тижня

Щотижнева розсилка головних новин бізнесу і фінансів

Розсилка відправляється по суботах

Показати ще новини
Радіо НВ
X