Оренда парковки перед головним офісом ПриватБанку не дісталася заводу Коломойського: результати тендеру скасували

25 листопада 2019, 12:46

Аукціонна комісія комунального підприємства Міськавтопарк скасувала результати тендеру з оренди парковки перед головним офісом ПриватБанку в Дніпрі.

Про це повідомляється в системі Prozorro.

19 листопада Нікопольський завод феросплавів, співвласниками якого є екс-акціонери ПриватБанку Ігор Коломойський і Геннадій Боголюбов, став переможцем торгів на право протягом одного року експлуатувати парковку на 144 машини біля головного офісу ПриватБанку в Дніпрі. При стартовій ціні в 86,4 тис. грн НЗФ запропонував 1,005 млн грн. У банку заявили, що завод в черговий раз намагається дестабілізувати його роботу.

Відео дня

Аукціонна комісія скасувала результати тендеру, оскільки виявила невідповідність вимогам аукціону в документах Нікопольського заводу феросплавів. У деяких документах немає дати. Крім того, підприємство подало довідку про відсутність заборгованості зі сплати обов'язкових податків і зборів перед Українською енергетичною біржею, а не перед КП Міськавтопарк, як вимагалось.

Заявка Дніпроазоту, який пов'язують з Коломойським, також відхилена через проблеми з документами.

Раніше повідомлялося, що в травні 2018 року Нацбанк України подав до Господарського суду Дніпропетровської області позовну заяву про звернення стягнення на рухоме майно, що належить НЗФ. Це майно було передано в заставу в якості забезпечення зобов'язань ПриватБанку по кредиту рефінансування.

Госпсуд Дніпропетровської області 28 серпня 2019 року затвердив мирову угоду між НБУ і НЗФ, ініціатором якого виступив НЗФ. Завод зобов'язався погасити за 12 місяців весь борг в розмірі 21 млн грн рівними частинами без комісії, однак вже 6 вересня достроково виконав зобов'язання перед НБУ.

У той же час, як випливає з матеріалів справи № 910/13013/19, НЗФ звернувся в Госпсуд Києва з позовом до ПриватБанку про стягнення 22,04 млн грн.

У вересні сотні робочих НЗФ влаштовували акції протесту біля головного офісу ПриватБанку в Дніпрі. У листопаді вони почали пікетувати будівлю наглядової ради ПриватБанку в Києві. Акція протесту збіглася в часі з візитом місії МВФ до Києва.

Показати ще новини
Радіо NV
X