НБУ викрив понад сто нелегальних обмінників у 2017 році

18 січня 2018, 13:34

Національний банк України (НБУ) в 2017 році під час перевірок пунктів з обміну валюти небанківських фінансових установ виявив 115 незаконних обмінників валют.

Про це повідомили у прес-службі регулятора.

Так, Нацбанк протягом року провів 1018 перевірок структурних підрозділів небанківських фінансових установ (НФУ).

Під час перевірок було виявлено 115 пунктів обміну валют, які працювали нелегально: у Києві, в Донецькій, Закарпатській, Запорізькій, Івано-Франківській, Київській, Кіровоградській, Львівській, Миколаївській, Тернопільській, Харківській та Чернівецькій областях.

Відео дня

Найбільш суттєвими порушеннями в НБУ називають проведення валютних операцій без відповідного документального оформлення та невідповідності між обсягами готівкових коштів у касах НФУ та бухгалтерськими звітними документам.

У НБУ зазначають, що в минулому році за порушення порядку здійснення валютно-обмінних операцій було відкликано у однієї небанківської фінансової установи генеральну ліцензію на здійснення валютних операцій.

Директор департаменту фінансового моніторингу НБУ Ігор Береза зазначив, що у 2018 році НБУ перевірятиме в першу чергу ті фінустанови, у роботі яких було виявлено суттєві порушення в 2017 році.

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

Показати ще новини
Радіо НВ
X